eBay paplašina līdzšinējo maksājumu pārvaldības sistēmu Latvijas tirgū

Modernizējot tiešsaistes tirdzniecības platformu un paplašinot tiešo maksājumu pārvaldības procesu, šī gada otrajā ceturksnī globālā e-komercijas vietne eBay saviem klientiem radījusi vēl pārdomātāku un operatīvāku iepirkšanās pieredzi. Sākot no maija, šīs izmaiņas pārdevējiem nodrošinās vienkāršotu veidu, kā pārvaldīt savu biznesu un piedāvāt pircējiem lielāku elastību un izvēles iespējas attiecībā uz norēķinu metodēm. Latvijas pārdevēju skaits eBay platformā pērn pieaudzis par 21%, bet populārāko preču vidū bijušas automobiļu detaļas un aksesuāri, elektropreces, modes lietas, kolekcionējamie priekšmeti, kā arī mājas un dārza piederumi.

“Turpinot paplašināt un attīstīt tiešsaistes maksājumu pārvaldības procesu, mēs priecājamies sveikt Latvijas pārdevējus uzlabotajā eBay platformā uzņēmējiem. Jau kopš 2018. gada septembra eBay paplašinājis savu darbību un pakāpeniski ieviesis tiešo maksājumu pārvaldību Vācijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Itālijā un Spānijā, ko šogad aktīvi plānojam īstenot arī citviet pasaulē,” komentē eBay globālo maksājumu viceprezidente Alisa Katraita (Alyssa Cutright). “Mēs esam apņēmības pilni būt vietējo e-komercijas uzņēmēju primārais biznesa partneris, izveidojot moderni pārvaldītu tirdzniecības platformu, kas uzlabo klientu iepirkšanās pieredzi un novērš jebkādas neērtības, paralēli sniedzot arī ērtāku un vienkāršotāku preču pārdošanas pieredzi. Jau tuvākajos mēnešos šīs izmaiņas ieviesīsim visiem platformas pārdevējiem, turklāt šo procesu esam izstrādājuši, primāri ņemot vērā vispasaules pārdevēju dažādās vajadzības.”

“Latvija un Baltija ir viens no galvenajiem reģioniem eBay globālās attīstības valstu portfelī, un mums ir svarīgi nepārtraukti pilnveidot vietējo klientu pieredzi,” piebilst Iļja Kretovs (Ilya Kretov), eBay globālo jauno tirgu ģenerāldirektors. “Mēs esam ļoti priecīgi, ka tūkstošiem Latvijas pārdevēju jau drīzumā varēs pieredzēt vienkāršotu tirdzniecības pārvaldīšanas formātu mūsu platformā, savukārt šī reģiona pircējiem turpmāk būs iespēja veikt pirkumus eBay platformā, izmantojot tieši viņiem vēlamo maksājuma veidu un neraizējoties par savu datu drošību.”

2020. gada jūlijā eBay maksājumu pārvaldībā tika ieviestas būtiskas pārmaiņas, beidzoties platformas sadarbības līgumam ar PayPal maksājumu vietni. Tagad eBay spēj globāli paplašināt savu maksājumu pārvaldību, piedāvājot pircējiem plašākas izvēles iespējas un lielāku elastību norēķinu jomā, paralēli vienkāršojot uzņēmējdarbības pārvaldības procesu arī pārdevējiem. 2021. gada pirmajā ceturksnī eBay globālajā platformā apstrādāja 52% no kopējā maksājumu apjoma, un jaunajā programmā piedalījās vairāk nekā četri miljoni aktīvo pārdevēju. Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu, lai pārvaldītu pārdevēju ikdienas maksājumus visā pasaulē, 2021. gadā ieviešot jaunās izmaiņas lielākajai daļai platformas biznesa lietotāju. Paredzams, ka līdz 2022. gadam pārvaldītie maksājumi nesīs papildu ieņēmumus vismaz 2 miljardu ASV dolāru apmērā un nodrošinās kopējo apgrozījumu 500 miljonu ASV dolāru apmērā.

Pircēju un pārdevēju priekšrocības, izmantojot eBay tirdzniecības platformu:

Pircējiem

  • Plašākas izvēles iespējas un lielāka elastība norēķinoties: Pārvaldot tiešos maksājumus, eBay ir ieviesis dažādas jaunas maksājumu metodes, kuras pircēji nu var izmantot, tostarp kredītkartes un PayPal. Arī Apple Pay jau drīzumā būs pieejams kā maksājuma iespēja iPhone un iPad lietotnēs.
  • Pirkšanas pieredze, kas sākas un beidzas eBay platformā, neatkarīgi no tā, kā pircējs norēķinās par izvēlētajām precēm. Pārvaldot maksājumus, eBay spēj nodrošināt vienkāršotu iepirkšanās pieredzi gan tās laikā, gan arī pēc tam.

Pārdevējiem

  • Atbilstošas ​​norēķinu metodes nodrošināšana, piedāvājot pircējiem plašākas maksājumu iespējas un ļaujot norēķināties par precēm tiem visatbilstošākajā veidā.
  • Centralizēta biznesa pārvaldīšanas vietne: turpmāk pārdevējiem būs vēl vieglāk pārvaldīt biznesa kontu, vienlaikus ērti pārredzot visu informāciju par savu eBay biznesu, ieskaitot datus par maksājumiem, visiem līdzšinējiem darījumiem un klientu mijiedarbību. Tas sevī ietvers arī centralizētu klientu apkalpošanas vietni.
  • eBay nodrošina vienkāršotu pārdevēju aizsardzību.
  • Izmaksas par pirkumiem tiek regulāri izsniegtas divu darba dienu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas, neatkarīgi no tā, kā pircējs maksājis, turklāt ar iespēju izvēlēties nedēļas vai dienas izmaksu biežumu.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar