Dažādu faktoru ietekme nav šķērslis žilbinoša smaida iegūšanai

Tomēr ir dažādi veidi, kas nevēlamo nokrāsu var novērst, piemēram, baltinošo zobu pastu lietošana ikdienā, pareiza uzrura izvēle u.c. Kā norāda veselības un skaistumkopšanas centra “Adoria” zobārste Ieva Bērziņa, zobu krāsas izmaiņas nav nekas neparasts, tāpēc par zobiem ir jārūpējas regulāri, taču, ja ikdienas rūpes par zobu veselību nenes gaidīto rezultātu, ir vērts konsultēties ar speciālistu par zobu balināšanas metodēm.

“Nereti tieši mutes veselība ietekmē cilvēka kopējo veselību un labsajūtu. Ja pienācīgi rūpēsimies par zobiem jau no mazotnes, izveidosim pareizus ieradumus un regulāri apmeklēsim zobu higiēnistu, daudz retāk būs nepieciešama zobārsta palīdzība. Lai iegūtu pamānu un noturīgu efektu, tad visveiksmīgāk to būs panākt dodoties pie zobu higiēnista un iepriekš noskaidrot, vai mutes dobuma stāvoklis atļauj veikt profesionālu zobu balināšanu. Tāpēc pirms zobu balināšanas noteikti ieteicams veikt arī pilnu mutes dobumu higiēnu. Šī procedūra ir ļoti svarīga zobu un smaganu veselībai, jo cietais un mīkstais aplikums veidojas katram no mums un tajās vairojas baktērijas, kas veicina zobu apkārtējo audu slimības,” turpina Ieva Bērziņa.

Zobu balināšanas efekts un stabilitāte būs atkarīga no Jūsu ēšanas paradumiem un ikdienas ieradumiem. Ja uzturā izvairīsieties lietot produktus, kas spēcīgi ietekmē zobu krāsu – kafiju, tēju, vīnu, bietes u.c, kā arī izvairīsieties no smēķēšanas, balinošais efekts saglabāsies ilgstoši.

TOP Komentāri

avatar