Vīru kopa VILKI aicina uz savu 30 gadu jubilejas koncertu

Vīru kopa VILKI aicina uz savu 30 gadu jubilejas koncertu Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē 10. novembrī plkst. 19.00. Koncertā skanēs dziesmas no VILKU izdotajiem 13 albumiem. Atbilstoši VILKU repertuāra galvenajam saturam, skanēs karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Dažas no tām – publikai mazāk pazīstamas. Ieskanēsies arī pa kādai jūrnieku un latviešu folkloras dziesmai. Tiks demonstrēti arī videomateriāli par dažādām ar VILKU darbību saistītām tēmām.

Vīru kopas VILKI repertuāra dziesmas tiek meklētas E. Melngaiļa, A. Jurjāna, J. Vītoliņa, A. Krūmiņa savāktajos latviešu tautas mūzikas materiālos, bet lielu daļa I pasaules kara latviešu strēlnieku, brīvības cīņu, II pasaules kara latviešu leģionāru un nacionālo partizānu dziesmas ir pierakstītas no šo cīņu dalībniekiem. Par svarīgāko darbības mērķi VILKI  izvirza popularizēt un nodot nākamajām paaudzēm mūsu bagāto kultūras mantojumu, jo īpaši noklusēto krāšņo un bagātīgo karavīru dziesmu klāstu. 

Biļetes uz koncertu (10.00 EUR) pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv

25% no sarīkojumā gūtajiem ieņēmumiem Rīgas Latviešu biedrība ziedos Ukrainas cilvēku atbalstam. 

Koncerts tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar