“Veselības centru apvienība” atver jaunu poliklīniku „Dole”

“Veselības centru apvienība” (VCA), paplašinot ambulatoro pakalpojumu pieejamību, Rīgā, Ķengaragā atvērusi jaunu poliklīniku – „Dole”. Ģimenes ārstu, dažādu speciālistu konsultācijas un diagnostikas iespējas ir pieprasītas vietējās apkaimes un citu Rīgas iedzīvotāju vidū, vienlaikus ērtā atrašanās vieta t/c “Dole” telpās ir pa ceļam arī klientiem no tuvējām pašvaldībām, piemēram, Salaspils novada, norāda “Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

„VCA turpina ieguldīt līdzekļus veselības aprūpes pakalpojumu pilnveidē – paplašinot esošo pakalpojumu klāstu, iegādājoties tiem nepieciešamās iekārtas, investējot infrastruktūrā, tādējādi arī VCA poliklīnikas „Dole” klienti un speciālisti var novērtēt mūsdienīgu augsta līmeņa medicīnas iestādes tehnoloģisko klāstu – tieši medicīnas iekārtu iegādē ir investēti aptuveni  600 000 eiro. Pašreiz medicīnā ļoti nozīmīgi ir diagnostiskie izmeklējumi, tādēļ dažādas jaunākās paaudzes iekārtas ir pieejamas arī VCA poliklīnikā „Dole”. Tāpat pirmie klienti atzinīgi novērtē to, ka ģimenes ārsti savās praksēs reģistrē arī jaunus pacientus. VCA jaunajā medicīnas iestādē ir pieejami  valsts apmaksātie pakalpojumi, kā arī sadarbojamies ar visiem veselības apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Pie mums strādā  ģimenes ārsti un ārsti speciālisti – neirologs, oftalmologs, ķirurgs, otolaringologs,  kuri pieņem ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus,” stāsta “Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

“Mēs esam priecīgi, ka VCA ir izvēlējusies atvērt jaunāko medicīnas centru tieši tirdzniecības centrā Dole,” norāda t/c „Dole” īpašnieka Hili Properties plc. rīkotājdirektors Džordžs Kakouras (George Kakouras). “Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes vidi vienam no lielākajiem un atzītākajiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kāds ir VCA. Mēs esam gandarīti par līdz šim veiksmīgo sadarbību un esam pārliecināti, ka tas ir tikai pirmais solis abu uzņēmumu turpmākajai ilgtermiņa attīstībai.”

Jaunatvērtajā VCA poliklīnikā „Dole” klientiem ir pieejamas septiņas ģimenes ārstu prakses un strādā tādi speciālisti kā otolaringologs, oftalmologs, dermatologs, ginekologs, ķirurgs, traumatologs, kardiologs, neirologs, ir pieejams procedūru un vakcinācijas kabinets, fizikālā terapija, kā arī iespējams veikt rentgenogrāfiju, ultrasonogrāfiju, elektrokardiogrammu, ehokardiogrāfiju un holtera monitorēšanu. 

VCA poliklīnika „Dole” atrodas tirdzniecības centra „Dole” (Maskavas ielā 357, Rīgā) 2. stāvā, ar liftu  ir ērti pieejama arī klientiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērnu ratiņiem. VCA jaunās poliklīnikas „Dole” vajadzībām ēkas otrajā stāvā pusgada laikā veikusi rekonstrukciju un kabinetu iekārtošanu, infrastruktūrā kopumā ieguldot aptuveni  700 000 eiro.

Tirdzniecības centrā “Dole” strādā arī “Centrālā laboratorija” un “Mēness aptieka”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar