Valsts policijas amatpersonas kratīšanas laikā dzīvoklī konstatēja, iespējams, marihuānu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas veica kratīšanu kāda vīrieša dzīvesvietā, kur atrada un izņēma zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, iespējams, marihuānu. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. 

Vakar, 17.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par marihuānas audzēšanu veica kratīšanu kāda vīrieša dzīvoklī Talsu novadā, kurā tika konstatēta paštaisīta telts, kura aprīkota ar siltumu, ventilatoriem, termometru un visu, kas nepieciešams marihuānas audzēšanai. Likumsargi izņēma 28 polietilēna maisiņus ar  izžāvētu zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, iespējams, marihuānu, kasti ar augu stublājiem un lapām, kā arī aprīkojumu un ķimikālijas. Izņemtās vielas ir nosūtītas uz ekspertīzi lai noskaidrotu to precīzu daudzumu.

Vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā un  bez tiesībām. Vīrietis savu vainu izdarītajā atzīst un apgalvo, ka viņa nodoms nav bijis marihuānu realizēt – viņš to audzējis paša lietošanai. 

Šobrīd Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu. Saskaņā ar Krimināllikum par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. 

Foto: VP (attēli no notikuma vietas).

TOP Komentāri

avatar