Valsts policija Liepājā aiztur agresīvu vīrieti

Aizvadītās nedēļas beigās, 10.aprīļa vakarā ap pulksten 23:00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, patrulējot Liepājā, Lielā ielā pamanīja kādu vīrieti, kurš ignorēja vispārpieņemtās uzvedības normas, traucēja sabiedrisko mieru un kārtību, kā arī lamājās ar necenzētiem vārdiem. 

Likumsargiem, tuvojoties vīrietim, viņš nostājās pret viņiem, savilka plaukstas dūrēs, pacēla tās sejas apvidū un nobļāvās: “Panāciet pa vienam, visiem sejas izārdīšu!”. Vīrietis tika aizturēts un noskaidrota viņa personība. Viņš jau vairāk nekā 30 reizes ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida zādzībām, narkotisko vielu lietošanu, miesas bojājumu nodarīšanu, mantas bojāšanu, utt. 

Vīrietis tika nogādāts Liepājā, Bāriņu ielā 3, kurš viņš atkārtoti izteica draudus fiziski izrēķināties ar policijas darbiniekiem. Vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu vai organizāciju darbu, uzliek naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Foto: ilustartīva nozīme

TOP Komentāri

avatar