Ušakovs: Ķīpsalas pludmale kļūs aizvien patīkamāka rīdziniekiem

N.Ušakovs norādīja, ka jau tagad vakaros pludmalē pulcējas daudz iedzīvotāju, bet nākamgad atpūsties gribētāju skaits vēl pieaugs. Tāpēc būs nepieciešams uzlabot iespējas piebraukt atpūtas zonas tuvumā ar automašīnu, kā arī pludmalē izvietot koka laipas.

 

Rīgas mērs atzīmēja, ka Ķīpsalā vēl nav oficiālas peldvietas, jo šāda statusa iegūšanai ir jānokārto daudz formalitāšu. Tomēr ūdens kvalitāte ir pietiekami laba, lai varētu peldēties, tāpat šogad ir nodrošinātas glābēju dežūras. N.Ušakovs pieļāva, ka tālākā nākotnē varētu tikt izveidotas arī dušas kabīnes, kurām gan ir nepieciešams izbūvēt infrastruktūru ūdens pievadīšanai un kanalizācijas ūdeņu aizvadīšanai.

 

Kopā ar Rīgas pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču, Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāju Maksimu Tolstoju un Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvjiem tika pārrunātas iespējas sakārtot Daugavas promenādes posmu zem Vanšu tilta, uzlabot šīs apkārtnes pieejamību gājējiem, kā arī izveidot piknika vietas.

 

M.Tolstojs atzinīgi vērtēja šovasar izveidotos futbola laukumus, no kuriem viens paredzēts pieaugušajiem, bet otrs – bērniem. Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs norādīja, ka ērtākai spēlēšanai uzbērtas piemērotākas smiltis un apkārt laukumiem izveidots tīkls, savukārt skatītāju ērtībām izvietotas tribīnes un jau no ceturtdienas darbu sāks vasaras kafejnīca. „Rūpējoties par Rīgas attīstību, mēs gādājam par katru tās kvadrātmetru. Jaunie futbola laukumi, paplašinās iedzīvotāju iespējas kvalitatīvi atpūsties, turklāt to varēs darīt bez maksas,” uzsvēra M.Tolstojs.

 

Laukumi tapuši ar Rīgas pašvaldības atbalstu pēc Latvijas Futbola federācijas un Rīgas Futbola federācijas iniciatīvas.

 

Jau šajā nedēļas nogalē – 26.jūlijā un 27.jūlijā – Ķīpsalas atpūtas vietā notiks Latvijas čempionāts pludmales futbolā.

 

Jau vēstīts, ka pērn Ķīpsalā pie Vanšu tilta nolīdzināto smilšu kaudžu vietā Daugavas malā tika izveidota jauna atpūtas zona. Tajā bērnus priecē rotaļu laukums, aktīviem pludmales apmeklētājiem radīta iespēja spēlēt volejbolu, uzstādītas divas pārģērbšanās kabīnes, velonovietne, divas biotualetes, uzstādīti soliņi un atkritumu urnas. Atjaunota arī blakus esošā zaļā zona.

 

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši