Unikāls kāzu pasākums notiks “Baltic Beach Hotel”

Apmeklētāji varēs izmantot īpašos piedāvājumus un iegādāties Baltic Beach Hotel dāvanu kartes ar atlaidēm, lai kāzu rīkošanas process kļūtu vēl patīkamāks.

Paredzēta krāšņa kāzu tērpu modes skate, kas palīdzēs līgavām izvēlēties tīkamāko kleitu. Lai savā kāzu dienā izskatītos žilbinoši, topošās sievas ir laipni aicinātas saņemt stilista un vizāžista profesionālus padomus lieliska tēla radīšanai.

Pasākuma gaitā būs atvērti restorāni, banketu zāles, SPA kabineti un īpaši jaunlaulātiem piemērotie luksusa numuriņi. Viesi būs gaidīti īpaši romantiskajā istabā “Kleopatra” un greznajā ūdens relaksācijas kompleksā “the Garden”, kur jaunais pāris var pozitīvi noskaņoties savai kāzu dienai vai arī atjaunot spēkus pēc svinībām.

Ikvienam būs iespēja laimēt vērtīgas balvas dažādos konkursos, bet banketu ēdienkartes degustācijās – izvēlēties visgardāko un oriģinālāko kāzu mielastu.

Par pasākuma svinīgo noskaņojumu parūpēsies slaveni mūziķi, savukārt oriģinālas idejas kāzu dejai tiks demonstrētas Valda Škutāna deju skolas meistarklasēs.

Lai iemūžinātu jaukās atmiņas par pasākumu “Kāzu romantika”, viesi būs aicināti apmeklēt improvizētu fotosalonu.

Ieeja – bez maksas.

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši