Šovakar notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts

Jau šovakar sākot no 20:00 Mūzikas namā “Daile” notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts.

Balvas pasniegšanas ceremonijas ietvaros uzstāsies The Sound Poets, Tautumeitas, Arturs Skutelis, Polifauna, Sigma, Imants Daksis un Evija Vēbere, pasākumu vadīs “Pieci.lv” ētera personība Aleksis Vilciņš, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpēsies “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs.

Pasākums tiešraidē tiks pārraidīts “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” ēterā, kā arī portālu “LSM.lv” un “Delfi.lv” videotranslācijās, bet ikvienam interesentam ir iespēja to apmeklēt arī klātienē, piesakoties bezmaksas biļetei internetā: https://ej.uz/austrasbalva2018. Pasākuma organizatori atgādina, ka bezmaksas vietu skaits zālē ir stingri ierobežots un biļete negarantē iekļūšanu pasākumā, tāpēc stingri ieteicams uz pasākumu ierasties laicīgi. Ieeja pasākumā būs atvērta jau no 19:00, savukārt koncerta sākums plānots 20:00. Uzvarētāja paziņošana gaidāma neilgi pirms 22:00.

Tāpat kā iepriekšējās balvas pasniegšanas reizēs, arī šogad “Austras balvai” nominēti desmit pašmāju mūziķu albumi, kas izdoti laika posmā no pagājušā gada 19. oktobrim līdz šī gada 18. oktobrim. Šogad nominantu sarakstā iekļuvuši sekojoši albumi:

Arturs Skutelis un Tvērumi – Nekad nekur

Domenique Dumont – Miniatures De Auto Rhythm

Evija Vēbere – Sirdsbūt

Imants Daksis – Ass

Instrumenti – Atkala

Polifauna – You Look Like A Lost Soul

Sigma – Mitoloģijas

Spāre – Masa

Tautumeitas – Tautumeitas

The Sound Poets – Trīs

Lielākā daļa nominantu šovakar arī kāps uz skatuves “Austras balvas 2018” nominantu koncertā – to skaitā tādi mākslinieki kā The Sound Poets, Tautumeitas, Arturs Skutelis un Tvērumi, Sigma, Polifauna, Imants Daksis un Evija Vēbere. Tikmēr koncerta noslēgumā tiks nosaukts albums, kas šogad ieguvis “Austras balvu”.

Jāpiebilst arī, ka “Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar tradicionālo Austras koka statuju saņems arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai. Tāpat koncerta noslēgumā tiks pasniegta arī portāla “Delfi”  lasītāju simpātiju balva, kas dos iespēju par brīvu reklamēties portālā 1000 EUR apmērā. Šīs balvas ieguvēju nosaka portāla lasītāji, kas pēdējās divas nedēļas varēja balsot par saviem favorītiem īpašā balsojumā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar