Samanta Tīna izdod singlu un videoklipu “Still Breathing”

Latvijā un ārpus tās populārā mūziķe Samanta Tīna saviem klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu “Still Breathing”, kas tapis sadarbībā ar vienu no veiksmīgākajām latviešu mūziķēm un dziesmu autorēm – Aminatu. Līdz ar jauno skaņdarbu, Samanta Tīna prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

Singla mūzikas autore ir pati Samanta Tīna, savukārt vārdus ir sarakstījusi Aminata. Dziesma tapusi Spānijā, kas Samantai bijis jauns izaicinājums- pašai būt par Studijas producenti. Sākotnēji dziesma bija paredzēta arī latviešu valodā, bet pēc vairākiem centieniem šo singlu latviskot un, ņemot vērā Samantas atpazīstamību arī ārpus Latvijas robežām, tika pieņemts lēmums “Still Breathing” izdot sākotnējā – angliskajā versijā.

Mūzikas video dziesmai “Still Breathing” idejas autore un režisore ir pati mūziķe. “Dziesma un videoklips stāsta par to, kāda ir mūsdienu sievietes ikdiena”, stāsta Samanta Tīna. “Vēlējos vērst uzmanību uz sabiedrības stereotipiem par sievietēm – mums ir jābūt ideālām sievām, mātēm un veiksmīgām savā profesionālajā karjerā, tajā pašā laikā saglabājot perfektu izskatu un paspējot aprūpēt arī visus apkārtējos. Sievietei ir tik daudz pienākumu un netiek dotas nekādas atlaides, nav laika apstāties un ir jāturpina darīt. Bet patiesībā pats svarīgākais ir tas, lai esam laimīgas un mīlam pašas sevi!”

Videoklipa tapšanā piedalījās vairāk kā 60 cilvēku un tas ir tapis sadarbībā ar “Lauma Lingerie”. “Still Breathing” video versijas operators ir Ritvars Bluka, Klipā piedalījušās projekta “More Than Size” dalībnieces, konkursa “Misis Latvija” finālistes, kā arī 12 īpaši atlasītas mazās aktrises.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar