Sāk būvēt Liepājas koncertzāles pirmo stāvu

Abi apakšzemes stāvi paredzēti tehniskajām vajadzībām, tur atradīsies arī noliktavu telpas Liepājas Simfoniskajam orķestrim (LSO). Pašlaik norit darbi pie koncertzāles pirmā stāva būvniecības. Būvdarbi notiek pēc plāna un nekādu atkāpju no grafika neesot, arī laika apstākļi būvdarbiem ir labvēlīgi.

Koncertzāle tiek būvēta Liepājā, Radio ielā 8. Būves kopējā platība atbilstoši tehniskajam projektam ir 14 126 kvadrātmetri, ēkā būs astoņi stāvi. Lielajā koncertzālē paredzētas 1138 vietas (t.sk. 1000 sēdvietas, 128 koristu vietas un 10 VIP sēdvietas), bet kamerzālē – 200 vietas. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.

Kā pastāstīja Ints Dālderis, jau martā gaidāmi pirmie topošās koncertzāles mārketinga pasākumi – LSO dosies koncerttūrē pa Kurzemes pilsētām, lai reģiona iedzīvotājus iepazīstinātu ar topošās koncertzāles piedāvājumu, kā arī informētu par pašu projektu. “Koncertzāle būs reģionālas nozīmes daudzfunkcionālais centrs, tāpēc ir svarīgi iedzīvotājus Kurzemē iepazīstināt ar tā saturisko pusi,” skaidro Dālderis.

Jau ziņots, ka 2013.gada 4.oktobrī Liepājas daudzfunkcionālajai koncertzālei “Lielais Dzintars” svinīgi tika ielikts pamatakmens ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Koncertzāle tiek celta projekta “Liepājas daudzfunkcionālā centra “Lielais dzintars” izveide”, vienošanās Nr. 3DP/3.4.3.1.0/09/IPIA/CFLA/03/003 ietvaros un projekta “Liepājas daudzfunkcionālā centra “Lielais dzintars” infrastruktūras paplašināšana sniegto pakalpojumu piedāvājuma daudzveidības attīstībai”, vienošanās Nr.3DP/3.6.1.1.0/13/IPIA/VRAA/017/100 ietvaros.

Foto: Aigars Prūsis

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši