Rīgā uzstāsies kazahu dziedātājs “The Limba”

11. martā uz First naktskluba skatuves uzstāsies kazahu dziedātājs un dziesmu autors “The Limba”. Uzstāšanās notiks Baltijas koncerttūres ietvaros, informē portāls balticevents.info.

Muhamed “The Limba” Ahmetžanovs dzimis Almati pilsētā un jau kopš bērnības bija sācis nodarboties ar mūziku. Pēcskolas laikā sāka darboties ka Pop un R&B izpildītājs. 20 gadu vecumā mūziķim iznāk pirmais studijas albums, pēc kura daudzi Kazahstāna iedzīvotāji uzzināja par Muhameda mākslu.

Jau pēc divu gadu čakla darba “Limba” izlaid singlu “Tabletka” («Таблетка»), kuru producējis Kazahstāna populārs reperis Skriptonits, bet 2020 gada pavasarī iznāk dziesma un videoklips “X.O”. Tas bija kopējais darbs ar ukraiņu mākslinieku Andro. Klips savācis vairāk nekā 70 miljonu skatījumu YouTube.

Vasarā jaunajam māksliniekam iznāk dziesma “Coco L’Eau, kura kļuva par TikTok trendu gandrīz uz veselu gadu, bet klips savāca 25 miljonu skatījumu.

Kopš 2021 gada Limba saka izlaist savus muzikālos darbus caur “Atlantic Records”, kur arī ir parakstīti tādi populāri mākslinieki ka Bruno Mars, Cardi B, Coldplay, Ed Sheeran un daudzas citas zvaigznes. 2022. gadā viņam iznāca jaunais darbs ar Morgenšternu “Izvestnim” («Известным»), kurš arī ir “Atlantic Records” komandas rindās.

Rīga koncertā Limba izpildīs savus labākos darbus ka arī prezentēs pavisam jauno materiālu. Biļetes uz koncertu ir pieejami Ticketshop.lv kasē. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama naktskluba oficiālā mājaslapā www.firstclub.lv.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar