Rīgā notiks jauns mākslas un mūzikas festivāls «Zeitgeist»

Šajā nedēļas nogalē – 12. un 13.septembrī – Sporta 2 Kvartālā norisināsies festivāls «Zeitgeist» («Laika gars»), kurā piedalīsies grupas un solomākslinieki no Latvijas, Panamas, Ēģiptes, ASV, Krievijas un citām valstīm. Programmā: etniskā mūzika, regejs, eksperimentālais roks, psihedēliskais roks, fanks, džezs, indie un dažādu stilu elektroniskā mūzika. 

Abas festivāla norises dienas no plkst.14 līdz pusnaktij varēs baudīt Alisher Sherali, Charlie Vas, Víctor Veysey & the M.C., Aleksander Kazakov & Da’Ba, Sestra, Seshi, Uncle Sampl3 & Uncle Rodion, Noid’Or, Your Friend Ricci, Specifique, Ibra Him, El Topo un Rabenau priekšnesumus. 

Festivāla ietvaros norisināsies arī mākslas gadatirgus. 12.septembrī un 13.septembrī no plkst.10 līdz plkst.17 vietējie dizaineri, mākslinieki un konceptzīmoli (piemēram, CBSHOP.lv, Flower Café, Biit Me vinyl record store, AMDK87 un Egors Buimisters), VARA и AraZi prezentēs stendus ar saviem darinājumiem un izstrādājumiem.

Tāpat 12. un 13.septembrī, sākot no plkst. 13, restorāni «Registan», «Nununu», «2eat» un «Charlston» piedāvās nobaudīt dažādu tautu virtuves ēdienus, ieskaitot veģetāros un vegāniskos ēdienus, savukārt «Lauvas Alus» nodrošinās plašu alus un citu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu izvēli.

«Pasākums «Zeitgeist» jeb «Fāze» ir ļoti daudzšķautņains: tas sevī ietvers neierobežoti daudz ideoloģisku, kustību un mākslas žanru. «Dažādība» ir vārds, kas, iespējams, vislabāk raksturo mūsu pašreizējo pasauli,» pauž pasākuma rīkotāji. 

Vienas dienas biļetes cena – 7 EUR, uz abām dienām – 12 EUR. Biļetes būs pieejamas arī pasākuma norises vietā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar