Policija aizturējusi divus ķēdīšu rāvējus

Šā gada maija beigās un jūnijā Sarkandaugavā tika reģistrētas vairākas laupīšanas, kad sievietēm no kakla norautas ķēdītes. Dažos gadījumos ticis izmantots arī spēks, jo sievietes pretojušās, kā rezultātā cietušajām nodarīti miesas bojājumi.

Šajā laika periodā Rīgas Ziemeļu policijas iecirknī pavisam kopā reģistrētas septiņas šāda veida laupīšanas un uzsākti vairāki kriminālprocesi. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja vienu no iespējamajiem laupītājiem – 1993. gadā dzimušu jaunieti –, kuru 28.jūnijā aizturēja. Viņš jau iepriekš vairākkārt bijis tiesāts par dažāda veida zādzībām. Turpinot izmeklēšanu, policisti nāca uz pēdām vēl kādam jaunietim. Likumsargi 30.jūnijā aizturēja 1996.gadā dzimušu jaunieti, kurš agrāk bijis tiesāts par zādzībām. Pret abiem aizturētajiem sākti kriminālprocesi par laupīšanām.

Tiesa abiem aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policistiem ir aizdomas, ka attēlā redzamie jaunieši varētu būt saistīti arī ar citiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo jauniešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086000, 67086072, 67086003 vai 110 – vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Foto:VP

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši