Patriks Tabaks izdod savu mūzikas albumu “Lost My Mind”

17 gadus vecais dziedātājs un dziesmu  autors Patriks Tabaks ir ierakstījis deviņu dziesmu kolekciju skaņu ierakstu studijās Lielbritānijā,  Zviedrijā, Kanādā, ASV, kā arī dzimtajā  Latvijā. 

Lost My Mind” atklāj dziedātāju, kas  pārdomā eksistenciālus jautājumus un  pēta savu emocionālo pieredzi.  “Albums patiesībā ir par to, kas manī ir  veidojies visu manu dzīvi,” skaidro  Patriks. “Tā ir mana pieredze, manas  pārdomas un izjūtas par filosofiskiem un bieži vien racionāli neatbildamiem jautājumiem, kas ikdienā mēdz būt  neērti, neiederīgi un no kuriem daudzi  izvairās. Taču otrajā albuma daļā ir vairāk romantisku noskaņu, kas arī atklāj  manas šī dzīves laika emocijas un pārdzīvojumus”. 

Albuma pirmo singlu “From Time To Time” iedvesmoja skumju rūgtums. “Tā ir dziesma par cilvēkiem, kurus esmu pazaudējis savā dzīvē, – par manu vecmāmiņu  un vectēvu. Es tiešām nepaguvu pavadīt pietiekami daudz laika kopā ar viņiem.  Tā ir dziesma, kas izsaka nožēlu un zaudējuma smeldzi, bet tajā pašā laikā laimes  sajūtu, atceroties kopā pavadītos mirkļus”.  

Vēl viens singls “Are You Even Real” iezīmē citādas noskaņas gan mūzikas, gan  satura ziņā. … “Are You Even Real” atklāj neziņu un bailes par to, kas notiek pēc  nāves. Es domāju, ka runāt par to ir tikpat svarīgi kā par jebkurām citām savām emocijām. ” 

Lai gan “Lost My Mind” ir POP albums, tomēr tajā ir jūtamas dažādas ietekmes  – no džeza un flamenko līdz lo-fi rokam. Tas ir saprotams, jo Patriks ir  profesionāli apguvis dažādus mūzikas stilus, un šī pieredze izpaužas albuma  noskaņu daudzveidībā.  

“Es sāku nodarboties ar mūziku, kad man bija seši gadi,” stāsta Patriks. “Atceros,  kā māsa man mācīja dziedāt pie klavierēm. Un ar laiku man tiešām tas ļoti 

iepatikās. Kad man bija septiņi gadi, es sāku mācīties mūzikas skolā pie lieliskiem  skolotājiem, kuri mani ir veidojuši un iedvesmojuši gan kā cilvēku, gan kā radošu  personību, pateicoties viņiem, es turpinu savu izaugsmi un gūstu no tā prieku un  gandarījumu. 

Skolotājas Valdas Tračumas vadīts, viņš sāka uzstāties Latvijas Nacionālajā  operā jau 11 gadu vecumā un kļuva pazīstams kā “zēns ar zelta balsi”. Nākamo  četru gadu laikā viņš dziedāja kopā (duetā) ar tādām pazīstamām operdziedātājām  kā Sonora Vaice un Elīna Šimkus, kā arī piedalījās daudzu operu iestudējumos,  tostarp Ž.Bizē Karmenā un R.Vāgnera Tanheizerā. Patriks ir uzstājies gan Latvijā, gan ārpus tās, un augustā viņu varēja vērot uz skatuves mūzikla Rent  izrādēs. Patriks ir apguvis arī ģitāras un vijoles spēli. 

Pēc albuma izdošanas Patrika radošie plāni turpinās. Pašlaik viņš kopā ar  dziedātāju Elizabeti Luku raksta un kopā producē jaunas dziesmas, kā arī  sadarbojas ar producentu Timu Larsu elektroniskajā popmūzikas singlā  “Countryside”, kas tiks izdots rudenī. Šobrīd viņš kā galvenās lomas atveidotājs  piedalās Jāņa Lūsēna jaunā mūzikla iestudējumā “Zvaigznes bērns”, kura  pirmizrāde gaidāma š.g. 14. novembrī. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar