Ogres rajona slimnīcā sagaidīts šogad 400. bērniņš

Ogres rajona slimnīcā š. g. 1. oktobrī plkst. 13.58 sagaidīts jau 400. jaundzimušais – Mičuļu ģimene no Ogresgala sagaidīja puisīti, kurš piedzimstot svēra 3950 g un bija 54 cm garš. Ogres rajona slimnīcā šogad vērojams jaundzimušo skaita pieaugums.

Puisēns ir otrais bērniņš Māras Zeltiņas Mičules un Zinta Mičuļa ģimenē. Piemiņai par šo īpašo brīdi jaundzimušais saņēmis dāvanu – krekliņu ar uzrakstu “Esmu dzimis Ogres rajona slimnīcā!” Dzemdības pieņēma Ogres rajona slimnīcas ārste Inese Upeniece un vecmāte Laura Anna Grizāne.

“Ogres rajona slimnīcā šogad vērojams jaundzimušo skaita pieaugums, kas ļoti priecē mūs un tikai vēlreiz apliecina, ka nodrošinām kvalitatīvu un ģimenēm noderīgu pakalpojumu,” saka Ogres rajona slimnīcas vadītājs Dainis Širovs, papildinot: “Sveicam vecākus un vēlam puisēnam augt veselīgam un laimīgam! Aicinām arī citas ģimenes izvēlēties mūsu slimnīcas nodrošināto dzemdniecības pakalpojumus, mūsu speciālistu komanda sniedz atbalstu arī pēcdzemdību periodā, palīdzot ar praktiskām iemaņām un padomiem jaundzimušā aprūpē.”

Jāatzīmē, ka Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļā  ir labiekārtotas ģimeņu palātas, profesionāla ārstu (ginekologu un neonatologu) un vecmāšu komanda, kā arī pieejama epidurālā anestēzija un citi papildu pakalpojumi.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar