No ziemas miega modies arī dziedātājs Oskars Deigelis. Jauns videoklips!

„Man ir viss – Saki skaļi debesīm/ Rīts no jauna drīz atkal uzausīs/ Man ir viss un nekas to nemainīs/ Rīts no jauna drīz atkal uzausīs”, dzied Deigelis.

 „Es savu dziesmu izjūtu pavisam unikālā un īpašā veidā. Tieši tāpat kā jebkurš cilvēks, kas to klausīsies. Nav būtiski kāda ir dziesmas oriģinālā pamatdoma, galvenais ir tas, kā tā caurstrāvo ļaužu domas, emocijas un piedzīvoto. Mums katram ir savs stāsts. Man ir manējais. Tev – Tavējais. Varu vien piebilst, ka skaņdarbs ir cerību, gaišuma un mīlestības piepildīts”, tā par savu lolojumu izsakās Deigelis, kurš pats ir gan mūzikas, gan teksta autors.

Dziesmā dzirdamo instrumentu iespēli un aranžejumu veicis Uģis Jēkabsons, ko pēcāk miksējis Kaspars Maks. Ar abiem mūziķiem Deigelim izveidojusies veiksmīga un stabila sadarbība.

Savukārt, videoklips filmēts sastrādājoties ar Kasparu Kambaru.

„Filmēšanas process bija ļoti jautrs. Izsmējāmies no sirds. Ļoti priecājos, ka Kasparam izdevās uztvert manu ideju. Jāsaka lielu paldies arī dejotājai Lindai Lejiņai par skaisto aktierspēli. Esmu apmierināts ar rezultātu”, noslēgumā saka Deigelis.

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši