No 12.maija sabiedriskajā transportā jālieto mutes un deguna aizsegs

Saskaņā ar valdības norādījumiem un LR Satiksmes ministrijas rīkojumu no šodienas, 12. maija tramvajos, trolejbusos un autobusos jālieto mutes un deguna aizsegs, tādejādi pēc iespējas mazinot “COVID-19” izplatības riskus. Brauciena laikā muti un degu var aizsegt ar respiratoru, masku, šalli vai lakatu.

“Rīgas satiksme” aicina ikvienu klientu apzināties situācijas nopietnību un pildīt noteiktos piesardzības pasākumus – pārvietoties sabiedriskajā transportā tikai ar mutes un deguna aizsegu, tādejādi pasargājot citus pasažierus no iespējamas inficēšanās.

Lai informētu un atgādinātu pasažieriem jauno kārtību, sabiedriskajā transportā tiks izvietoti balss paziņojumi latviešu, krievu, kā arī angļu valodās. Par jauno kārtību atgādinās arī kontrolieri. Gadījumā, ja kāds pasažieris brauciena laikā nebūs aizsedzis muti un degunu, kontrolieri to lūgs izdarīt.

Lai mazinātu “COVID-19” izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja nav citas alternatīvas.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Rīgas satiksme

TOP Komentāri

avatar