Mēness fāžu ietekmi uz sevi ikdienā izjūt 75% aptaujāto

Mēness fāžu ietekmi uz savu organismu izjūt 75% aptaujāto, no kuriem katrs otrais jeb 54% ar to saskaras reizēm, bet 21% regulāri. Savukārt 60% respondentu atzīst, ka Mēness kalendāru izmanto savas ikdienas plānošanā, liecina veikalu tīkla “top!” aptauja sociālajās vietnēs.

“Mēness ir atbildīgs par sadzīvi un valda pār ūdens stihiju, tādējādi ietekmē visu, kas ar to saistīts, tostarp veselību, skaistumkopšanu, lauksaimniecību un mājas darbus. Pieauguša cilvēka organismā ūdens ir 70%, bet bērna – pat vēl vairāk. Šī iemesla dēļ Mēness fāžu maiņa iedarbojas uz ikviena cilvēka dzīvi, taču atšķiras individuāli, ko ietekmē vecums, dzimums, horoskops un citi aspekti,” skaidro astroloģe Aija Austruma, piebilstot, ka tieši februārī sācies Ķīniešu Jaunais gads.

Lielākā daļa jeb 83% no visiem aptaujas dalībniekiem ir pārliecināti, ka Mēness fāžu iedarbību izjūt arī apkārtējo uzvedībā. Turklāt tieši sievietes norādījušas, ka vairāk nekā vīrieši Mēness fāžu ietekmi izjūt gan uz sevi, gan apkārtējiem.

“Teorētiski Mēness vairāk attiecas uz sievietēm, taču praksē esmu novērojusi, ka ar Mēness iedarbību sliktāk tiek galā vīrieši, jo viņi vājāk pārvalda savu emocionālo pusi un arī pilnmēness laikā uzvedas neadekvātāk. Sieviete atrod, kur likt Mēness enerģiju, kamēr vīrietis nezina, ko ar to iesākt,” stāsta Austruma, norādot, ka Mēness spēcīgāk iedarbojas uz ūdens zīmju pārstāvjiem – Zivīm, Vēžiem, Skorpioniem –, kā arī uz Mēness aptumsuma, pilnmēness laikā dzimušajiem un bērniem.

Skaidrojot, kādiem nolūkiem Mēness kalendārs tiek izmantots visvairāk, 59% aptaujas dalībnieku norāda aktivitātes saistībā ar skaistumkopšanu un veselību, savukārt 54% – dārza un citu āra darbu plānošanu. Retāk jeb 23% gadījumu Mēness fāžu maiņa tiek ņemta vērā mājas darbos, piemēram, remontā, tīrīšanā vai veļas gludināšanā.

Kalendārs tiek sastādīts, analizējot Mēness gaitu pa zodiaka zīmēm, tādējādi palīdzot plānot, kurās dienās darbi veiksies labāk jeb ar mazāku pretestību. “Piemēram, kad Mēness ir ūdens zīmēs, veļa izmazgājas labāk, jo ūdens darbība ir efektīvāka, kā arī pulveris nepieciešams mazāk. Arī puķes ieteicams laistīt ūdens dienās – ja augus regulāri lej nepareizā laikā, tie var ātri iznīkt, tādēļ iedarbīgāka ir retāka laistīšana, bet tam atbilstošās dienās. Savukārt, Mēnesim esot zemes zīmēs, labāk veicas zemes darbi,” iesaka astroloģe.

Aptaujā, kas norisinājās no 24.janvāra līdz 7.februārim, piedalījās 770 veikalu tīkla “top!” sociālo vietņu “Facebook” un “Draugiem.lv” sekotāji no visas Latvijas.

Attēls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar