Lauris Reiniks aicina noticēt saviem spēkiem!

“Zīmes pašiem jāatmin” tapusi sadarbībā ar producentu Gintu Stankēviču, ar kuru Lauris Reiniks jau sadarbojies vairākkārt, radot vairākas populāras Laura Reinika kompozīcijas visās Baltijas valstīs. (Sirds Sadeg Neparasti, Pasakā, Es esmu tev dzīslās)

Dziesmai drīzumā ir plānots filmēt arī videoklipu, pie kura scenārija vēl tiek strādāts. Kā sola klipa veidotāji, video stāsts emocionāli paspilgtinās dziesmas iedvesmojošo ideju un ļaus katram noticēt, ka viss ir iespējams.

“Es pats daudzkārt esmu pārliecinājies, ka viss ir iespējams, ja vien es strādāju un mērķtiecīgi eju uz savu mērķi. Un man tas ir izdevies pat tad, kad es gandrīz vienīgais tai idejai esmu ticējis. Tomēr ik pa brīdim arī man ir nepieciešams kāds papildus stimuls un lielāka pārliecība, lai saprastu, vai eju pareizajā virzienā. Ceru, ka šī dziesma kalpos kā iedvesma daudziem un arī man personīgi.”, skaidro Lauris, piebilzdams, ka iespējas un zīmes ir mums visapkārt tikai ikdienas skrējienā, tās ir jāspēj pamanīt.

Mūsu kaimiņvalstu klausītāji Igaunijā un Lietuvā kā jaunāko veikumu no Laura šoziem saņēma dziesmas “Tik balti” versijas viņu valodās, savukārt Latvijas skatītāji pavisam drīz ieraudzīs Lauri jauna un vēl nebijuša TV šova “Izklausies redzēts” vadītāja lomā kanālā TV3.

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši