Kredīts biznesa uzsākšanai: galvenais, kas par to jāzina!

Sava uzņēmuma izveidošana – šim solim jānobriest pavisam nopietni! Neviens kārtīgs uzņēmējs nenonāk no idejas līdz uzņēmuma izveidei vienas dienas laikā – tas prasa laiku, plānojot, izsverot visus par un pret, kā arī meklējot dažādus tehnoloģiskus un finansiālus resursus, lai veiksmīgāk īstenotu savu biznesa ieceri.

Situācijā, kad viss ir skaidrs, bet nepieciešams vien kas svarīgs – finansējums –, jāapsver iespējamie risinājumi. Vari ieguldīt no personīgiem līdzekļiem, ja tas ir iespējams, lūgt palīdzību kādam citam, kļūstot par līdzīpašnieku via investoru, kā arī – vērsties pie aizdevēja, kurš piedāvās trūkstošos līdzekļus. Kas ir kredīts biznesa uzsākšanai un kas par to jāzina? Lasi un uzzini šī raksta turpinājumā!

Kredīts biznesa uzsākšanai – atbalsts ieceru īstenošanai

Daudziem uzņēmējiem uzņēmējdarbība ir sākusies ar aizdevuma saņemšanu, jo ar paša iekrājumiem ir par maz. Nereti nākas iegādāties dārgas ierīces, iekārtas vai pamataprīkojumu, bez kura efektīva darba veikšana nav iespējama. Bet kādās situācijās īsti šādam kredītam tiek dota priekšroka? Lai:

 • iegādātos jaunu aprīkojumu, kas nepieciešams, uzsākot jaunu uzņēmējdarbību vai attīstot jau esošo piedāvājumu paplašināšanās gadījumā;
 • varētu īrēt jaunas telpas, kas būtu atbilstošas uzņēmuma specifikai;
 • aprīkotu biroju ar nepieciešamo tehniku, ja tas ir aktuāli konkrētajā situācijā – datortehnika, cits elektroniskais aprīkojums, mēbeles u.c. – tas viss prasa lielus līdzekļus;
 • apmācītu darbiniekus – ne vienmēr ar esošajiem līdzekļiem var pietikt, lai veiktu apjomīgus ieguldījumus darbinieku kvalifikācijas celšanā, tāpēc biznesa kredīts noteikti var noderēt.

Izvēles iespējas, kam tērēt šādā kredītā saņemtu naudu, ir dažādas!

Kredīts uzņēmumiem ir izdevīgs veids, kā aizņemties. Kāpēc?

Kredīts uzņēmumiem ir parocīgs aizdevuma veids, jo:

 1. tādējādi iespējams iegūt trūkstošos naudas līdzekļus par lielā apmērā. Aizdevēji piedāvā saņemt no mazām summām, kas mērāmas vien 1000 eiro apmērā, līdz ļoti apjomīgiem aizdevumiem par 250 000 eiro apmērā. Skan iespaidīgi, ne tā? Tieši tik iespaidīgi tas arī ir – lieliem mērķiem nereti nepieciešami arī vērienīgi ieguldījumi;
 2. atmaksas termiņš ir elastīgs. Tas, protams, atkarīgs tieši no kredīta apmēriem. Mazākas summas iespējams atdot mēneša, divu laikā, savukārt apjomīgākās – pat 6 gadu laikā. Taču jāatceras, ka katram aizdevējam maksimālais un minimālais atmaksas laiks ir atšķirīgs – tam noteikti jāpievērš uzmanība, izvēloties kredītdevēju ar sev piemērotākajiem kredīta atmaksas noteikumiem;
 3. pastāv iespējas saņemt šādus aizdevumus arī pie īpašiem apstākļiem. Jāsaka, ka tādas iespējas gan nav ļoti izplatītas, bet pie retiem aizdevējiem iespējams saņemt kredītu, kam netiek piemērota ķīla vai galvotājs, tāpat īpašos apstākļos – ar sliktu kredītvēsturi;
 4. šādu aizdevumu iespējams saņemt ātri. Aizpildot pieteikumu, nebanku sektora aizdevēji piedāvā kredītu uzņēmumiem saņemt pat dienas laikā – viss atkarīgs no dokumentu apstrādes, iesniegšanas un pieteikuma izskatīšanas procesiem.
Kā zināt, pie kura aizdevēja labāk aizņemties?

Šādas vienotas formulas, kas palīdzēs noteikt, kurš aizdevējs katram ir derīgs – nav. Katram aizdevējam ir savi kredīta saņemšanas un atmaksas noteikumi, kas vienam var būt piemēroti, bet citam – nē. Tāpēc noteikti ieteicams ir aizdevējus salīdzināt. Kādā veidā? Pavisam ātri un vienkārši – izmantojot Netcredit.lv salīdzināšanas portālu. Kā tas notiek?

 1. Ienāc mājaslapā – Netcredit.lv.
 2. Izvēlies sadaļu “kredīts uzņēmējiem”.
 3. Atzīmē sev vēlamo aizdevuma summu un noteikumus.
 4. Iepazīsties ar rezultātiem.

No šī portāla uzreiz varēsi pieteikties konkrētam aizdevumam pie konkrēta kredīta izsniedzēja, ļaujot vienuviet salīdzināt dažādu nebanku sektora aizdevēju piedāvājumu.

Kredīts biznesa uzsākšanai – tas ir ļoti nopietns aizņēmuma veids, tāpēc pirms tā saņemšanas nepieciešams izsvērt visu svarīgāko informāciju – apjomu, iespējas atmaksāt, piedāvājumus. Izvēlies aizdevēju gudri – izmanto Netcredit.lv!

TOP Komentāri

avatar