Koncertā Rīgas pilī medicīnas darbiniekiem pateicas par nesavtīgo darbu sabiedrības labā COVID-19 krīzē

Lai izteiktu pateicību medicīnas darbiniekiem, kuri vīrusa Covid-19 laikā nenogurstoši strādāja, lai palīdzētu visai sabiedrībai, 16. jūlijā uz īpašu koncertu “Kopā” bija aicināti medicīnas darbinieki. Koncertā viņus uzrunāja Valsts prezidents Egils Levits, kā arī ar skaistu programmu priecēja pasaulslavenās zvaigznes – tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš. 

Izsakot pateicību medicīnas darbiniekiem par nesavtīgo darbu vīrusa COVID-19 ierobežošanā, E. Levits uzsvēra: “ Mēs dzīvojām apstākļos, kad līdz galam pareizās atbildes par visu, kas saistīts ar vīrusu un arī par tā blakus apstākļiem, ko šis vīruss radīja, nav līdz galam izzināti, bet tāpēc īpaši novērtējams bija to cilvēku darbs, kuri uzņēmās atbildību – tie ir valsts darbinieki, medicīnas darbinieki, sabiedrības locekļi, kuri piedalījās vīrusa seku likvidēšanā, ierobežošanā, kuri risināja jautājumus vienu pēc otra, kuri risināja tos saprātīgi, bez panikas un mērķtiecīgi.”

Tāpat prezidents sacīja, ka šī krīze bija kā brīdinošs atgādinājums, ka “Latvijā beidzot jāatjauno mediķu darba prestižs un novērtējums”. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar