“Kino Kults”, “Autentika” un ASV vēstniecība Latvijā ielūdz uz brīvdabas kino vakariem

Kinoprojekts “Kino Kults”, kultūras telpa “Autentika” un ASV vēstniecība Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas turpina brīnišķīgu tradīciju — brīvdabas kino vakarus, kur lieliskā atmosfērā kopā ar citiem kinomīļiem iespējams baudīt populārākās ASV filmas. Kā jau ierasts, skatītājiem šie seansi ir bez ieejas maksas.

Šī gada brīvdabas kino ciklā iekļauto filmu vienojošais temats ir “komanda” — īpaši ņemot vērā šībrīža situāciju pasaulē un Latvijā, vienotība, uzticība un savstarpēja paļaušanās vienam uz otru spēlē nozīmīgu lomu, ļaujot kopīgiem spēkiem pārvarēt visdažādākās grūtības. Izvēlētās filmas atgādina, ka ne vienmēr ir nepieciešams doties cīņā vienatnē — nevajag kautrēties lūgt palīdzību vai baidīties to pieņemt.

Programmā iekļautas gan tādas laika pārbaudi izturējušas un skatītāju iecienītas filmas kā Luka Besona 90. gadu hiti “Leons” un “Piektais elements”, gan tādas salīdzinoši jaunas, bet jau iemīļotas un plaši atzītas jauniešu filmas kā “Gandrīz septiņpadsmit” un “Ar mīlestību, Saimons”. Kārtīgu roka ballīti sagādās Ričarda Linkleitera veidotais stāsts visai ģimenei “Roka skola”, bet savas labākās gangsterfilmu tradīcijas atrādīs Gajs Ričijs ar filmu “Ķēriens”. Programma tiks noslēgta ar īstu komiksfilmu klasiku, kura vienā komandā pirmoreiz apvienoja iepriekš atsevišķi darbojušos supervaroņus, — “Marvel Cinematic Universe” kroņa dārgakmens “Atriebēji”. 

Seansu norises vieta ir kultūras telpa “Autentika” (Bruņinieku iela 2), un ieeja tajos ir bez maksas. Filmas tiek demonstrētas angļu valodā ar subtitriem angļu valodā. Seansu norises vietā tiek ievēroti drošības pasākumi — ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, un skatītāji tiek aicināti ievērot distanci vienam no otra.

Brīvdabas kino vakari: 

  • 30. jūlijā — “Gandrīz septiņpadsmit” (“The Edge of Seventeen”, 2016. gads, režisore — Kellija Fremona Krega)
  • 6. augustā — “Leons” (“Léon: The Professional”, 1994. gads, režisors — Luks Besons)
  • 13. augustā — “Roka skola” (“School of Rock”, 2003. gads, režisors — Ričards Linkleiters)
  • 20. augustā — “Ķēriens” (“Snatch”, 2000. gads, režisors — Gajs Ričijs)
  • 27. augustā — “Ar mīlestību, Saimons” (“Love, Simon”, 2018. gads, režisors — Gregs Berlanti)
  • 3. septembrī — “Piektais elements” (“The Fifth Element”, 1997. gads, režisors — Luks Besons)
  • 10. septembrī — “Atriebēji” (“The Avengers”, 2012. gads, režisors — Džoss Vīdons)

Laikapstākļu vai citu faktoru dēļ seansu datumi var mainīties, sekojiet līdzi informācijai “Kino Kulta” un “Autentikas” sociālo tīklu vietnēs.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar