“Kino Bize” piedāvā skatīties filmas no mājām

Kinoteātris “Kino Bize” no aprīļa sākuma savā mājas lapā (www.kinobize.lv) piedāvā augstā kvalitātē legāli skatīties pēdējos gados kinofestivālos apbalvotās filmas un kino klasiku. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai profesionāli dublētas latviešu valodā. Lai iepazītos ar katalogu, pirmā filma bez maksas. “Kino Bize mājas kino” piedāvājums tiks papildināts katru nedēļu – no 10. aprīļa Oskaram nominētā Jana Komasa filma “Corpus Christi”. 

Kinoteātris “Kino Bize” paralēli ikdienas seansiem kopš 2013. gada ir iegādājies starptautiskos kinofestivālos izrādītas un apbalvotas filmas, lai bagātinātu ne tikai “Kino Bize”, bet arī citu Latvijas kinoteātru ekrānus, tostarp lielākās un mazākās izrādīšanas vietās Kuldīgā, Siguldā, Cēsīs, Rēzeknē, Jēkabpilī un Rīgā.

Līdz šim izplatīšanai iegādātās filmas pēc kinoseansiem glabājušās “Kino Bize” arhīvā, taču šobrīd tās būs publiski pieejamas arī “Kino Bize mājas kino” lapā. Kinoteātra direktors Māris Prombergs skaidro: ““Kino Bize mājas kino” ir autorkino katalogs, ko papildināsim katru nedēļu ar filmām no visas pasaules, kas dažkārt var būt lēnas un ainaviskas, gaļīgi vardarbīgas un absurdas, bet citkārt ar tik melniem jokiem, ka tos grūti sazīmēt. Šīs noteikti ir filmas, kas liek just un līdzpārdzīvot. Ja sekojat un uzticaties “Kino Bize” repertuāram, tad aptuveni varat nojaust, kas jūs sagaida.”

“Kino Bize mājas kino” lapā var noskatīties kinoteātra komandas izvēlētos festivāla un kino klasikas darbus. Ņemot vērā pašreizējos valsts ārkārtējās situācijas ierobežojumus, visi kinoteātri Latvijā ir slēgti un šāda veida iniciatīva ir sekojusi kā reakcija uz izmaiņām vairāku nedēļu, mēnešu garumā. Izvēloties legāli filmas noskatīties “Kino Bize mājas kino” lapā, skatītājiem ir iespēja ne tikai baudīt mākslinieciski augstvērtīgu kino, bet arī atbalstīt vietējo kinoteātri.

Lai iepazītos ar mājas kino katalogu, pirmā filma skatāma bez maksas. Katra nākamā filma uz 48 stundām maksā 3,65 Eur vai uz neierobežotu laiku – 9,95 Eur. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai dublētas latviešu valodā. Kino klasika un retāk manītas festivālu filmas būs pieejamas ar angļu subtitriem. Filmas no mājām iespējams ērti skatīties datorā, planšetdatorā vai tālrunī. 

Pašlaik “Kino Bize mājas kino” noskatāmas četras pēdējo gadu skatītāju iecienītākās filmas – sociālā satīra “Tikumīga sieviete”, biogrāfiskā krimināldrāma “Eņģelis”, komēdija “Koka paēnā” un bērnu animācijas filma “Gordons un Padija”. Tāpat var izvēlēties starp četriem atzītiem kino klasikas darbiem – “Šokolāde”, “Mazulis”, “Pēdējais metro” un “Dzīvo miroņu nakts”. Mājas kino piedāvājums tiks papildināts katru nedēļu – no 10. aprīļa tiešsaistes pirmizrāde Jana Komasa Oskaram nominētajai filmai “Corpus Christi”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar