Katy Tindemark video “Tu esi cerība”

Ar dziesmu “Tu Esi Cerība” Katy Tindemark, kas ir šīs dziesmas autore, uzrunā sievietes, it īpaši jaunas sievietes, kurām nereti ir iekšējais konflikts. Šajā dziesmā tiek akcentēts tas, ka dzīvot ir vērts , ka sievietes laime pastāv, ka sievietes laime ir viņas turpinājums. Bērna dzimšana ir visskaistākais mirklis sievietes dzīvē. Tā ka arī esmu māte, varu pateikt droši, ka dzīvot ir vērts,  jo visskaistākie mirkļi ir vēl tikai priekšā! Dziesmā tika arī izmantots instruments, ko Katy spēlē, tā ir vijole.

Mūzikas video dziesmai “Tu Esi Cerība” producents un operators ir Mārcis Šēners. Filmēšana notika divas dienas, divās lokācijās, izīrējamos apartamentos, kā arī netālu no Jūrmalas Gatves, saulrieta laikā. Tika pieaicināta aktrise Elizabete, nospēlējot jaunās depresīvās sievietes lomu, kura sižeta beigās pārtop par laimīgu sievieti gaidībās. Katy nolēma neiesaistities sižetā, bet gan nodziedāt dziesmu arī klipā. Tā kā Katy Tindemark jau ir māte, viņas satuss tika parādīts arī sižetā, satiekot vinas meitiņu uz ielas. Katy uzskata, ka šis video nevar būt skatāms, pirms nav izprasts dziesmas teksts, jo tam ir liela nozīme.

Par fimēšanas procesu dziedātāja var pateikt visu to pozitīvāko, jo bija ļoti viegli strādāt gan ar operatoru Mārci Šēneru, gan ar aktrisi Elizabeti, gan arī ar Katy četrgadīgo meitiņu, kuru arī sauc par Elizabeti.

Vienīgais, būtu omulīgāk, ja būtu nedaudz siltāk laiks, filmējot arā. Jo aukstuma dēļ, nebija viegli turēt lociņu, lai spēlēt vijoli.

Ar rezultātu Katy Tindemark ir ļoti apmierināta, un cer, ka kādam, pareizāk kādai, noklausoties dziesmu un noskatoties šo jaunu dziedātājas veikumu, tas palīdzēs pārvarēt depresiju, un saprast, ka sievietes laime ir viņas turpinājums.

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši