Jauniešus aicina pieteikties “Ašajām darba intervijām”, lai sāktu karjeru IT jomā

Mūsdienās līdzās tehnoloģiju attīstībai pasaulē, strauji turpina pieaugt arī pieprasījums pēc IT speciālistiem. Lai palīdzētu jauniešiem – darba meklētājiem, – kas savu karjeras ceļu vēlas sākt vai turpināt tieši IT jomā, kā arī atbalstītu uzņēmumus, kuriem nepieciešami papildspēki, 17. maijā jau vienpadsmito reizi norisināsies “Ašās darba intervijas”. Līdz 7. maijam dalībai aicināti pieteikties darba meklētāji vecumā no 18 līdz 35 gadiem. Pasākumu online vidē organizē sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas”, dalība tajā – bezmaksas.

Lai gan daudziem no mums IT jomas speciālisti asociējas ar programmētājiem, informācijas tehnoloģijas (IT) speciālists ir daudz plašāks jēdziens, kas sevī ietver daudzu profesiju pārstāvjus, kuri strādā šajā jomā. Tie ir gan mājas lapu un lietojumprogrammu izstrādātāji un testētāji, datubāzu un informācijas sistēmu speciālisti, tīklu administratori, un vēl daudzi citi šīs jomas speciālisti. Mūsdienās informācijas tehnoloģijām aptverot arvien plašākas darbības sfēras, darba tirgū rodas arvien lielāks pieprasījums un vajadzība pēc šīs nozares speciālistiem.

“Lai gan “Ašās darba intervijas” norisināsies jau vienpadsmito reizi, šoreiz esam īpaši entuziastiski noskaņoti, jo pirmo reizi veidojam šo pasākumu par mazliet specifiskāku nozari – informācijas tehnoloģijām (IT). Ceram, ka pasākums norisināsies tikpat veiksmīgi kā iepriekšējie un mēs varēsim nākotnē organizēt “Ašās darba intervijas” arī citām šaurākām nozarēm!” stāsta jauniešu platformas “Visas Iespējas” vadītājs Gustavs Mārtiņš Upmanis.

Pasākuma koncepts ir veidots tā, lai būtu vienkārši izprotams un lietojams ikvienam interviju dalībniekam. Pieslēdzoties platformai, darba meklētājam būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uzVisas Iespējas komandas izveidoto algoritma sistēmu. Algoritmā ņemtas vērā gan darba meklētāju, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs piecas minūtes, tādēļ darba meklētājiem ir svarīgi par sevi radīt labu pirmo iespaidu, lai iegūtu uzaicinājumu uz tālāku interviju.

Intervijas norisināsies digitālā vidē – platformā “Gathertown” -, un ieinteresētajiem darba meklētājiem tiks dota iespēja individuāli tikties ar pārstāvjiem no šādām aģentūrām un uzņēmumiem: Magebit, Tietoevry, ELVA, VismaLabs, Scandiweb, TestDevLab, Nordigen, Giraffe360 un vēl citiem.

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās: https://ej.uz/piesakies-dalibai-it-nozare

Vairāk par “Visas Iespējas”: https://visasiespejas.lv/

Attēls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar