Izskanējis pirmais “Enkurfests”

Sestdien, 11. jūlijā Rīgā norisinājās pirmais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus. Ziemeļu Enkuraalus darītavas pagalmā Matīsa ielā visas dienas garumā apmeklētāji varēja izbaudīt īstu festivāla atmosfēru.

Enkurfestu atklāja kosmiskās mūzikas grupa Galaxy Bosons, pēc tam sekoja instrumentālā roka trio “Doni Tondo”, rokkamerorķestris “Sonntags Legion”, neordinārā latviešu mūziķe Katrīna Gupalo un leģendārā pankroka grupa PND. Festivāla noslēgumā notika ilgi gaidītais, mītiem un leģendām apvītais Noslēpumainais Akts, kurā, kā izrādās, sadziedājās grupa Mazais Princis, Žoržs Siksna, Katrīna Gupalo un Enkurfesta koris. Par karsto atmosfēru visas dienas garumā gādāja lieliskais DJ Toms Grēviņš.

Ziemeļu Enkurā jau agrāk rīkoti koncerti, stāstu vakari, filmu vakari un citi pasākumi, taču Enkurfestsir līdz šim vērienīgākais pasākums. Pēc vairāku mēnešu pauzes šis bija pirmais “Ziemeļu Enkura” pasākums šajā vasaras sezonā. Brūvkrogs durvis apmeklētājiem vēra 2018. gada februārī un kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. Ziemeļu Enkursir viena no trīs alus darītavām Rīgas Alus kvartālasaimē

Jau paziņots, ka otrais Enkurfestsnotiks 2021. gada 10. jūlijā

Foto: Jānis Škapars

TOP Komentāri

avatar