Ineses Kalniņas fotogrāfiju izstāde “Pār–Rīga” T/C “Galerija Centrs”

No 19. jūnija līdz 8. jūlijam T/C “Galerija Centrs” Rīdzenes ielā (1. stāvā) būs skatāma Ineses Kalniņas fotogrāfiju izstāde “Pār–Rīga”.

Fotogrāfes Ineses Kalniņas personālizstāde ir veltīta neparastām Vecrīgas jumtu ainavām, radošumam un jauna spēka apjaušanai. Personālizstāde “Pār–Rīga” ir stāsts ar tēlainu sižetu un vēstījumu kolāžas tehnikā. No zeltainām baznīcu detaļām līdz vakara krēslas iespaidiem, autore no jauna atsedz to, cik dažādi mēs katrs redzam vienas un tās pašas lietas. 

“Tad, kad es uzkāpju uz jumtiem un redzu ēku virsotnes, manī pamostas prieks. Tas ir brīnumains garastāvoklis, jo var sajust pilsētas pulsu, ritmu un atmosfēru. Jumtu korēs es tveru detaļas, kas iedzīvina iztēli,” stāsta Inese Kalniņa. 

Fotogrāfe regulāri veido radošas personālizstādes, tai skaitā, vīriešu kailfoto izstāžu ciklu “Stihija.Vīrietis” (“The male element”), kas guvusi atzinību Latvijā, Lietuvā, Lielbritānijā, Krievijā un ASV, iegūstot augstu prestižā fotokonkursa “Black & White Spider Awards” žūrijas vērtējumu.

Izstādē ir izmantotas jaunās dzejnieces Noras Grēniņas radītās “pilsētas piezīmes”. “Ineses fotogrāfijas ir atvērtas – tajās redzu filozofiskus punktus, ko attīstīt kā dzejas impresijas,” saka Nora.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar