Iepērkoties “Iki” būs 3% atlaide

Sadarbības projekta mērķis ir nodrošināt vēl izdevīgākus iepirkšanās nosacījumus, kā arī aicināt iedzīvotājus pārejas uz eiro laikā izmantot ērtāko norēķināšanās veidu – elektroniskās maksājumu kartes. Atlaidi par pirkumiem būs iespēja saņemt līdz pat 2014.gada 31.martam.

“IKI veikalos varam novērot, ka pircējiem vēl arvien viens no būtiskākajiem faktoriem preču izvēlē ir cena. Tāpēc esmu gandarīts, ka, pateicoties mūsu sadarbības partneriem bankai Citadele, saviem pircējiem varēsim nodrošināt vēl izdevīgāku iepirkšanos. Turklāt, tuvojoties eiro ieviešanai, mēs aicinām iedzīvotājus par pirkumiem biežāk norēķināties ar maksājumu kartēm, tādējādi mazinot pārpratumus jaunā gada sākumā, kad divas nedēļas apgrozībā būs gan lati, gan eiro. Pāreja uz eiro ir izaicinājums visiem – gan pircējiem, gan tirgotājiem – tieši tāpēc maksājumi ar karti ir labākais risinājums, kā līdz ar 2014.gada 1.janvāri nesajukt starp latiem, santīmiem, eiro un centiem,” uzsver Raimonds Janševskis, IKI mārketinga un komunikācijas vadītājs.

“Šī akcija ir pierādījums tam, ka norēķini ar maksājumu kartēm ir ne tikai ērti, bet arī izdevīgi, un ceram, ka klienti novērtēs sniegtās iespējas,” saka bankas Citadele Mārketinga vadītāja Jana Rubīna.

Norēķinoties ar Citadeles norēķinu kartēm Maestro un MasterCard, atlaide 3% apmērā netiks piemērota regulārās akcijas un Cento precēm, tabakas izstrādājumiem un alkoholiskajiem dzērieniem, telekomunikāciju kartēm un loterijas biļetēm.

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši