Grupa “Sudden lights” izdod singlu “Šajā sētas pusē” un aicina uz koncertu

“Mūsu debijas albuma “Priekšpilsētas” prezentācijas svētki ir klāt, vēl tikai nedēļa līdz koncertam Spīķeru koncertzālē, kuru mēs visi ļoti gaidām.  Tie būs svētki ne tikai mums, bet visiem, jo albumā esam apkopojuši trīs gados krātos radošo lidojumu meklējumus. Ar  singlu Šajā sētas pusē vēlamies padalīties ar vēl vienu mazu daļu no gaidāmā albuma. Šīs dziesmas impulsu iedeva mans brālis – Kārlis un tā atnāca ļoti viegli un nemanot, tāpēc arī klips ir tāds viegls, gaisīgs un uzņemts pie jūras, izmantojot viena kadra tehniku. Gala rezultāts mums visiem ļoti patīk,” atklāj grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis.

“Gaidām visus uz debijas albuma “Priekšpilsētas” koncertu, jo esam ļoti domājuši, lai tie būtu īsti svētki. Esam sagatavojuši arī mūzikālu pārsteigumu ar grupas draugu, ko atskaņosim albuma prezentācijas koncertā. Neizpaliks arī īpašā “Sudden lights” kūka un citas jautrības. Protams, koncerts ir bez maksas,” aicina uz koncertu Kārlis Matīss Zitmanis.

Grupa spēlē alternatīvo poproku un tās sastāvā spēlē – Andrejs Reinis Zitmanis (balss, akustiskā ģitāra, klavieres), Mārtiņš Matīss Zemītis (bungas), Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra, mutes harmonikas) un Kārlis Vārtiņš (ģitāra, basģitāra).

 

Foto & video: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši