Ginesa rekorda kāzās populārākais līgavas vārds ir Evita, līgavaiņiem – Kaspars un Jānis

Ginesa rekorda kāzās “Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits” (Largest airborne wedding), kas jau nākamajā nedēļā tiks uzstādīts Jēkabpilī, ziemas gaisa balonu festivālā “Love CUP 2016” līgavu vidū visvairāk piesauktais vārds būs Evita. Kopumā gaisa balonā precēsies četras šī vārda īpašnieces. Bet ar divām līgavām Ginesa rekorda kāzās būs pārstāvēti vārdi Olga, Evija, Lāsma, Baiba, Kristiāna, Kristīne un Inese. Kopumā kāzās izskanēs 41 atšķirīgs līgavas vārds.

Savukārt līgavaiņu vidū unikālo vārdu īpatsvars ir stipri mazāks. Kopumā Ginesa rekorda kāzās izskanēs 34 dažādi līgavaiņu vārdi kuru vidū populārākais ir Kaspars un Jānis – katru no šiem vārdiem kāzās pārstāvēs četri jaunie vīri.

Ar trijiem līgavaiņiem Ginesa rekorda kāzās lidojumā gaisa balonā, būs pārstāvēts vārds Artūrs, bet nākamais populārākais vārds ar diviem līgavaiņiem ir Antons, Aivars, Armands, Matīss, Mārtiņš, Andrejs un Ingus.

50 pāru vidū gan nav neviens, kur atkārtotos populārāko vārdu – Evita un Kaspars vai Jānis kombinācija. Līgavaiņu vidū nav arī neviena Artūra, kas par līgavu būtu izvēlējies Evitu. Līgavas ar šajās kāzās populāro vārdu Evita, lidojuma laikā Gaisa balonā savu JĀ ārdu sacīs izredzētajiem ar vārdiem Ingus, Rims un Dmitrijs.

Jau ziņots, ka oficiāls Ginesa rekords “Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits” (Largest airborne wedding) tiks uzstādīts Svētā Valentīna dienā – 14.februārī Ziemas gaisa balonu festivālā “Love CUP 2016”. Festivāls Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados risināsies jau nākamnedēļ no 11. Līdz 14.februārim.

Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos gaisa balonu pilotus. Viņu vidū arī izcilo pilotu Leonīdu Tjuhtajevu, kurš pirms nepilna gada, pārlidojot pāri Klusajam okeānam, pats uzstādīja divus jaunus Pasaules rekordus – garākais un ilgākais lidojums ar gaisa balonu, bet kopumā ir turpat desmit rekordu īpašnieks. Dalībnieku vidū būs arī viens no pirmajiem Lietuvas gaisa balonu pilotiem un instruktoriem Romāns Mikeļevičs (Romanas Mikelevicius), kurš savā turpat 30 gadu ilgajā gaisa kuģotāja karjerā ar gaisa balonu ir vizinājis arī visā pasaulē pazīstamo britu biznesa magnātu, holdinga Virgin Group un aviosabiedrības Virgin īpašnieku Ričardu Brensonu (Richard Branson).

Ievērības cienīgi arī dažādā izskata, gabarīta un ietilpības gaisa baloni, kas piedalīsies festivālā un palīdzēs Latvijas mīlošajiek pāriem uzstādīt neparasto Ginesa rekordu.

Festivāla organizators – biedrība Sky Amazons ikvienu aicina 14. februārī doties uz Jēkabpili, lai neparastās kāzas vērotu klātienē.

Informāciju sagatavoja Zane Auziņa, festivāla “Love Cup 2016” sabiedrisko attiecību vadītāja.

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši