Dziedātāja Inese Ērmane publicē jaunu dziesmu «Runā ar mani»

Pazīstamā dziedātāja un tekstu autore Inese Ērmane sadarbībā ar komponistu Jāni Strazdu ir radījuši apcerīgu un romantisku dziesmu «Runā ar mani». Dziesmai  tapis arī videoklips, kas filmērs romantiskajā Ieriķu Dzirnavu dabas takā, savukārt kadri par kopīgajiem brīžiem ir Ineses ģimenes filmēti viņai mīļās vietās. Videogrāfs – Jānis Kešāns.

«Rakstot dziesmas tekstu, domāju par to, cik daudz mēs attiecībās runājam un par to, cik svarīgi ir sarunāties, ieklausīties un sadzirdēt vienam otru arī, ja tas ir klusums. Ar šo dziesmu es aicinu klausītājus nebaidīties atklāt savas domas, šaubas un izjūtas, jo tikai tā mēs varam kopā augt un justies brīvi,» saka dziedātāja. Savukārt komponists Jānis Strazds piebilst: «Sadarbība ar Inesi vienmēr ir viegla un patīkama – viņa ir ne tikai talantīga dziedātāja, bet arī ļoti jauks un sirsnīgs cilvēks. Manuprāt, arī mūsu otrais kopprojekts (pirmā abu mākslinieku kopā radītā dziesma «Iemīlot» tapa 2016.gadā) – dziesma «Runā ar mani» – ir  izdevies:  tā ir gaiša, viegla un pozitīva.»

Dziedātāja Inese Ērmane savu darbību sāka kā franču šansonu dziedātāja, dziedājusi Rīgas Sarkanajā korī un Rīgas Zelta korī. 2016.gadā sadarbībā ar komponistu un producentu Jāni Ķirsi nāca klajā Ineses debijas albums «Nāc blakus man». Inese regulāri koncertē un izpilda gan zināmas franču, angļu, spāņu un latviešu melodijas džezīgās noskaņās, gan arī savas oriģināldziesmas. Papildus muzikālajām gaitām Inese Ērmane māca franču, spāņu un angļu valodu, kā arī vada Mūzikas studiju Siguldas Valsts ģimnāzijā.

Dziesma ierakstīta JUMP Studio, skaņu režisors Edgars Skrāģis. Ierakstā kopā ar Inesi piedalījušies Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Aivars Meijers (basģitāra), Kristens Kupčs (ģitāras) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Foto: publicitātes

 

TOP Komentāri

avatar