Dzejas Rupors.LIVE II

Starptautiskā dzejas festivāla “Dzejas dienas 2018” laikā, sociālajā tīklā “Facebook” šogad pirmo reizi norisinājās akcija “Dzejas Rupors”, kuras ietvaros ikviens bija aicināts septiņās dienās ne tikai uzrakstīt un publicēt septiņus dzejoļus, bet katram interesentam tika arī dota iespēja gūt profesionālu dzejnieku komentārus un ieteikumus.
Citējot viena no akcijas moderatoriem, dzejas metra Aivara Eipura izteikumus portālā LA.lv 19.09. :“Pati akcija, sākumā neprognozējama, “aizgāja uz ur(r)ā”, turklāt optimālajā virzienā,” nepārsteidz, ka pēc akcijas noslēguma, tās dalībnieki turpināja publicēt dzeju Dzejas Rupors oficiālajā Facebook lapā, kā arī, jau pāris mēnešu vēlāk, daudzi no viņiem pašu sarīkotajā dzejas lasījumā “DzejasRupors.LIVE”, uzstājās klātienē.
Arī šis pasākums, sākumā neprognozējams, “aizgāja uz ur(r)ā”, tieši tādēļ tiek turpināts. Baudīt dzeju dzīvajā izpildījumā laipni aicināts ikviens klausītājs!

Pirms Ziemassvētkiem izskanēja “DzejasRupors.LIVE II”. Šajā video ir neliels atskats no sarīkojuma, visi lasījumi tiks publicēti nedēļas laikā. Aicinām piesekot portāla Youtube kanālam, lai pirmie ieraudzītu jaunākos ziņu sižetus.

Informāciju sagatavoja: Maija Priedīte

Video: Inga Nestere

TOP Komentāri

avatar