Duets “Neprāts” turpina realizēt savas neprātīgās idejas

Pirmajai 4 .sezonas “X Faktora” tiešraidei noslēdzoties, tapa skaidrs, ka šovu nāksies pamest Tom Simo un romantiskajam duetam “Neprāts”. Dueta dalībnieki Signija Taraņenko un Aleksandrs Tuguševs piekrita padalīties iespaidos par šovā piedzīvoto, kā arī ieskicēja savus nākotnes muzikālos plānus. 

Uz jautājumu, kā duets vērtē savu X Faktora pieredzi, viņi atbildēja šādi: “Mēs esam neizsakāmi priecīgi par iegūto pieredzi gan šova filmēšanas dienās, gan tiešraidē, gan arī visā neiedomājami lielajā darba procesā, ko skatītāji būtībā neredz. To pat nevar izstāstīt, to var tikai piedzīvot, lai saprastu, cik milzīgi daudz darba tiek ieguldīts, un mēs ļoti novērtējam iespēju būt daļai no šī patiesi iespaidīgā projekta.” 

Kā vienu no lielākajiem ieguvumiem pāris atzīst enerģisko dzīves ritmu un laika menedžmentu, kas viņiem neļauj apstāties arī pēc izstāšanās no šova. “Mēs turpinām dziedāt katru dienu un realizēt savas vairāk vai mazāk neprātīgās idejas, kā arī esam atvērti jauniem izaicinājumiem un muzikāliem sadarbības projektiem. Mums kā jaunizveidotam duetam, kuru līdz dalībai šovā neviens nezināja, šis ir ļoti labs sākums, uz kā attīstīt savu turpmāko muzikālo karjeru,” tā Signija un Aleksandrs.

Duets atklāja, ka kādu laiku jau strādā pie jaunām dziesmām, no kurām pirmo plāno izdot nākamā gada februārī, kas ir viņu iepazīšanās gadadiena. Līdz tam viņi solās būt aktīvi sociālajos tīklos ar dažādu muzikālu un arī ikdienišķu saturu, par ko liecina arī fakts, ka viņi ir iedziedājuši savu glābējdziesmu, kuru viņiem nebija iespēja izpildīt tiešraidē.

Duets izsaka savu pateicību šova muzikālajai producentei Maijai Sējānei par enerģiju, ko viņa iegulda, mentorei Aijai Auškāpai par vērtīgajiem padomiem, kā arī stilistei Kristīnei Čakarei, kura vēlējās, lai duets šovā kļūst par labākajām sevis versijām, ko, kā atzina duets, viņi turpinās darīt. Savukārt saviem atbalstītājiem duets velta šādus vārdus: “Tas svarīgākais vārds, kas izsaka visu – paldies! Paldies visiem neprātīgajiem, kuri ir spējīgi ticēt labajam, uzdrīkstēties, just, mīlēt un sapņot! Mēs no sirds pateicamies ikvienam, kurš par mums nobalsoja un juta līdzi!”

“Neprāts” ir ļoti apmierināti ar savu uzstāšanos tiešraidē, jo izdarīja visu tā, kā tas bija iecerēts. “Esam lepni par to, ka mums tika uzticēts atklāt šī gada tiešraides raidījumus, kas nozīmē, ka producenti mums uzticējās un bija pārliecināti par mūsu sniegumu, un mēs, savukārt, esam ļoti gandarīti par to, kā atklājām šo raidījumu. Mēs piekrītam mūsu mentorei Aijai Auškāpai – dziesma mums bija piemērota un atbilstoša, lai iepazīstinātu ar sevi, kas bija galvenais pirmā raidījuma uzdevums, ar kuru, mūsuprāt, tikām lieliski galā.” 

Foto: publicitātes

 

TOP Komentāri

avatar