“Ducelei” “krimināls” video, jauns albums, grāmata un koncertturneja

Atraktīvais ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele” tikko pabeiguši darbu pie sava jaunākā albuma, kurā jaunās skaņās ieskaņotas leģendārās trimdas latviešu grupas “Trīs no Pārdaugavas” līdera Viļņa Baumaņa dziesmas. Albums būs pieejams komplektā ar Noras Ikstenas un Viļņa Baumaņa grāmatu par šo leģendāro grupu un nāks klajā 6.oktobrī.

Gaidot šo nozīmīgo notikumu, grupa iepazīstina ar vēl vienu dziesmu no gaidāmā albuma. Dziesmas “Lienīte” videoklips, burtiskā nozīmē ir ar krimināliem elementiem piesātināts un lielu ieguldījumu klipa veidošanā veicis mākslinieks Ivars Mailītis ar kundzi Inesi Maili – Mailīti.

Grupas līderis Arnis Veisbārdis stāsta: “Dziesmas video versija tapa spontāni, bez garas apspriedes, kā brīva improvizācija. Pats arī rakstīju scenāriju un sadarbībā ar mākslinieku Ivaru Mailīti tika iekārtota un dekorēta vide. Visiem filmēšanas procesā iesaistītajiem gāja jautri. Lai visiem jautra skatīšanās!”

Jau oktobrī grupa, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu, piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”. Koncertuzveduma scenārists un režisors – Viktors Runtulis.

 1. okt. pl.19.00 Valmieras Kultūras centrs
 2. okt. pl.19.00 Madonas Kultūras Nams
 3. okt. pl.15.00 Krustpils kultūras nams
 4. okt. pl.19.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrs
 5. okt. pl.19.00 Kalnu kultūras nams
 6. okt. pl.15.00 Dobeles pilsētas kultūras nams
 7. okt. pl.19.00   Kultūras centrs “Ulbrokas pērle”
 8. okt. pl.19.00 Ādažu Kultūras Centrs
 9. okt. pl.15.00 Talsu Tautas nams
 10. okt. pl.19.00 Slampes Kultūras pils
 11. okt. pl.19.00 Kuldīgas Kultūras centrs
 12. nov. pl.15.00 Limbažu Kultūras nams
 13. nov. pl.19.00 Skrīveru Kultūras Centrs
 14. nov. pl.19.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrs

29. nov.  pl.15.00   Viesītes Kultūras pils

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar