Brīvdienās ugunsgrēkos gājuši bojā trīs cilvēki

Kopumā dzēsti 69 ugunsgrēki, veikti 22 glābšanas darbi, bija arī 23 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos gājuši bojā trīs cilvēki un cietuši četri cilvēki.

Naktī no sestdienas uz svētdienu, plkst. 00:47, VUGD saņēma informāciju, ka Valmierā, Nākotnes ielā, piecstāvu dzīvojamajā mājā ir jūtams sadūmojums. Pārmeklējot ēku, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka degšana norisinās vienā no trešā stāva dzīvokļiem. Šajā dzīvoklī, blakus gultai, ugunsdzēsēji glābēji atrada apmēram 53 gadus vecu vīrieti, kurš bija gājis bojā. Kopējā degšanas platība bija 2m2, dega gulta un grīda.

Sestdien, plkst. 21:27, VUGD saņēma informāciju, ka Dagdas novada Ezernieku pagastā dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamā māja jau deg ar atklātu liesmu. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 66 gadus vecs vīrietis. Kopējā degšanas platība bija 60m2.

Sestdien, plkst. 11:27, VUGD saņēma informāciju, ka Smiltenē, Raiņa ielā, dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, pusotrstāvīgās dzīvojamās mājas pirmais stāvs jau dega pilnā platībā. Pārmeklējot degošo māju, ugunsdzēsēji atrada apmēram 58 gadus vecu vīrieti, kura dzīvību glābt vairs neizdevās. Kopējā degšanas platība bija 50m2, dega virtuve, istaba, tajās esošie sadzīves priekšmeti un būvkonstrukcijas.   

Naktī no sestdienas uz svētdienu, plkst. 02:07, VUGD saņēma informāciju, ka Daugavpilī, 18.novembra ielā, četrstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī deg krēsls un dīvāns. No degošā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji iznesa divas sievietes un nodeva mediķiem. Ar autopacēlāja palīdzību no otrā un trešā stāva dzīvokļiem tika izglābtas vēl divas sievietes, kuras bija saindējušās ar degšanas produktiem. Savukārt vēl četri cilvēki evakuējās paši saviem spēkiem. Ugunsgrēka platība bija 5m2.

TOP Komentāri

avatar