Bolderājā būvēs jaunu Valsts un Rīgas pašvaldības policijas iecirkni

„Iecirknis Bolderājā būs pirmais Rīgā no jauna uzceltais vienotais pašvaldības un Valsts policijas iecirknis. Tas būs ieguvums iedzīvotājiem lielākas drošības un sabiedriskās kārtības ziņā,  tāpat ar atbilstošām darba atpūtas telpām tiks uzlabota  policistu ikdiena,” – teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Konkursu uz ēkas projektēšanas darbiem RD Īpašuma departaments plāno izsludināt jau nākamā gada sākumā, lai 2016.gada otrajā pusgadā varētu uzsākt  celtniecību. Ēka plānota aptuveni 520 km2 liela.  Plānots, ka jauno policijas iecirkni varētu svinīgi atklāt 2017.gada pavasara beigās.

Jaunajā policijas ēkā tiks izvietota uz zemesgabala Stūrmaņa ielā 33A, kura kopējā platība ir 2541 kvadrātmetri. Apkārtējā teritorija tiks apzaļumota un tajā varēs novietot 33 automašīnas.

Jaunajā ēkā atradīsies LR Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Bolderājas iecirknis un Rīgas pašvaldības policijas iecirknis.  Ēkā būs izveidotas telpas gan ikdienas policista darba nodrošināšanai – dežūrtelpa, procesuālo darbību, nopratināšanas telpa, gan arī dušas, ģērbtuves un atpūtas telpa, kā arī telpas iecirkņu apmeklētājiem.   Iecirknī tiks izbūvētas arī  datortīkls, piekļuves kontroles, apsardzes un videonovērošanas sistēmas.

Rīgas domes Īpašuma departaments nekustamā īpašuma Stūrmaņu ielā 33A, Rīgā, projektēšanā un būvniecībā plāno ieguldīt apmēram 400 tūkstošus eiro.  

Foto:F64/D.Suļžics

Lasi vēl

TOP Komentāri

avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši