“Audiokvartāls” nāk klajā ar paziņojumu – viņš ir īsts

Grupa „Audiokvartāls”, sadarbojoties ar bērnu popgrupu „Pigoriņi”, ir izdevusi  Ziemassvētku dziesmu „Viņš ir īsts”. Dziesmas ideja radās maijā – Somijā, kad grupas puiši, kā ierasts, apmeklēja Pasaules čempionātu hokejā. Brauciena laikā tika satikts cilvēks, no kura uzzināts kāds noslēpums, kuru tagad, sākoties brīnumu laikam, gribas izstāstīt bērniem un arī pieaugušajiem, kuri tic brīnumiem. Ja vēlaties zināt, kas tas ir par noslēpumu, grupa aicina noklausīties jauno dziesmu, kas ir jautra, pozitīva kā arī ļoti ātri galvā paliekoša, ko grupas puiši jau ir pārbaudījuši, atrādot dziesmu draugiem un radiem. Kopā ar brīnišķīgajiem popgrupas “Pigoriņi” bērniem tapis arī sirsnīgs videoklips.

Mūziķi aicina būt saudzīgiem vienam pret otru, domāt labas domas, kā arī ticēt brīnumiem un novēl visiem gaišus Ziemassvētkus!

Grupas sastāvā darbojas Ivars Ozoliņš, Arnis Ozoliņš un Māris Skrodis. Dziesma tapusi Jura Ludženieka ierakstu studijā. Šogad grupa izdeva savu otro studijas albumu „Viss (nav) tik slikti”.  16. decembrī  grupu varēs  dzirdēt  Torņakalna baznīcā, koncertā „Nāc līdzās Ziemassvētkos”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar