Atsavināti 1440 litri nelegālā alkohola un 63 460 nelegālo cigarešu

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki pirms kāda laika saņēma informāciju par iespējamu nelegālā alkohola un cigarešu glabāšanu un tirdzniecību. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja aizdomās turamās personas.

 

Policisti noskaidroja, ka nelegālais alkohols un cigaretes tika piegādāti no Rīgas, un pēcāk izplatīti Jūrmalas pilsētā. Veicot vairākas sankcionētas kratīšanas Rīgā un Jūrmalā, policijas darbinieki kopā atrada un atsavināja 1440,8 litrus spirta un 63 460 nelegālo cigarešu. Daļa no nelegālajām cigaretēm bija ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, daļa – bez akcīzes markām.

 

Pagājušās nedēļas sākumā, 14. aprīlī, par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja sešas personas –1956., 1961. un 1957. gadā dzimušas sievietes, kuras jau iepriekš tiesātas par nelegālo alkoholisko dzērienu glabāšanu un tirdzniecību, kā arī 1963., 1971. un 1957. gadā dzimušus vīriešus.

 

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa, ir uzsākts kriminālprocess.

 

Šobrīd grupas organizatorei – 1956.gadā dzimušajai sievietei – ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt pārējiem grupas dalībniekiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Foto: VP

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
... Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
...
Viesis
...

Pamatīgs kvantums!!! Bomžiem sēras…

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši