Atjaunota pasta apmaiņa ar Ukrainu

Latvijas Pasts atjauno sūtījumu pieņemšanu uz Ukrainu, jo sadarbībā ar Polijas pasta uzņēmumu rasts risinājums sūtījumu transportēšanai un piegādēm Ukrainai pa sauszemes ceļu. Arī Ukrainas sūtījumi šādā pašā ceļā sasniegs adresātus Latvijā. Tomēr aicinām rēķināties, ka gan karadarbības, gan sauszemes transportēšanas un robežu šķērsošanas dēļ sūtījumu apmaiņa būs ilgāka un atsevišķās teritorijās neiespējama.

 Latvijas Pasts atsāk pasta sūtījumu pieņemšanu adresātiem Ukrainā – sadarbojoties ar Polijas pasta uzņēmumu, sūtījumi uz Ukrainu tiks piegādāti pa sauszemes ceļiem. Šādā pašā veidā sūtījumi no Ukrainas tiks atgādāti arī saņēmējiem Latvijā.

Tomēr lūdzam klientus rēķināties, ka ar sauszemes transportu, šķērsojot robežas, sūtījumu piegāde prasīs ilgāku laiku. Tā kā Ukrainā risinās karadarbība, ne visās teritorijās sūtījumus būs iespējams piegādāt un saņemt.

Pagājušonedēļ tika apturēta aviosatiksme uz un no Ukrainas, tāpēc Latvijas Pasts uz dažām dienām pārtrauca sūtījumu pieņemšanu uz šo valsti. Uz Ukrainu adresētie sūtījumi, kas vēl nav izsūtīti no Latvijas, tika uzglabāti Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes kompleksā, bet tagad tiek virzīti saņēmējiem Ukrainā.

Vidēji uz Ukrainu no Latvijas ar Latvijas Pasta starpniecību tiek sūtīts līdz 300 reģistrētu sūtījumu nedēļā, neskaitot vēstules un vienkāršās sīkpakas.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par pasta sūtījumu piegādēm klientus aicinām vērsties Latvijas Pasta Klientu centrā: 67008001, 27008001, info@pasts.lv vai sociālo tīklu profilos.

Foto: canva.com

TOP Komentāri

avatar