Aldim Gobzemam tomēr nav izdevies iegūt parlamenta vairākuma atbalstu

“Neskatoties uz vairākkārtējiem mēģinājumiem, arī Aldim Gobzemam tomēr nav izdevies iegūt parlamenta vairākuma atbalstu savai kandidatūrai Ministru prezidenta amatam. Tāpēc jau tuvākajā laikā tikšos ar parlamentā ievēlēto politisko partiju frakciju vadītājiem, lai pārrunātu politisko partiju redzējumu par turpmāko valdības veidošanas procesu, t.sk. iespējamo atbalstu vienam Ministru prezidenta amata kandidātam,” norāda Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 2018. gada 10.decembrī, pēc tikšanās ar Ministru prezidenta amata kandidātu A.Gobzemu.

Valsts prezidents uzdevis sagatavot rīkojumu, ar kuru atzīs par spēku zaudējušu savu aicinājumu A.Gobzemam sastādīt Ministru kabinetu.

Pēc tikšanās Valsts prezidents pateicās A.Gobzemam par mēģinājumu izveidot valdību un pauda nožēlu par politisko partiju nespēju vienoties par atbalstu viņa veidotajai valdībai.

Valsts prezidents norāda, ka vēl aizvien vērojamas partiju un personu ambīciju izpausmes, otrajā vietā atstājot valsts intereses. Tas neveicina iespējas panākt vienošanos par atbalstu vienam Ministru prezidenta amata kandidātam.

Foto: saeima.lv un president.lv

TOP Komentāri

avatar