Aicina uz treniņu ciklu veselības uzlabošanai

Emocionālā labsajūta ir cieši saistīta arī ar mūsu fizisko formu un veselību, tāpēc, lai ārkārtējās situācijas laikā palīdzētu justies labi gan emocionāli, gan fiziski, Biznesa augstskola Turība īsteno tiešsaistes treniņu ciklu fiziskās sagatavotības trenera Kaspara Zālīša vadībā. Nākamais treniņš notiks 4. februārī plkst. 18.00 augstskolas Facebook lapā.

“Šajā ierobežojumu laikā ir ļoti būtiski turpināt kustēties un nodarboties ar dažādām fiziskajām aktivitātēm. Aicinu visus pievienoties tiešsaistes treniņam mājas apstākļos, kurā ikviens varēs sportot, aptuveni stundu izpildot dažādus vingrojumus, kas tiks pielāgoti vairākām grūtības pakāpēm,” uzsver Kaspars Zālītis.

Nodarbības laikā treneris demonstrēs vienkāršus, bet efektīvus vingrinājumus, ko var veikt mājas apstākļos bez īpaša aprīkojuma. Lai piedalītos, būs nepieciešama vien dzeramā ūdens pudele, vingrošanas paklājiņš un piemērots apģērbs. 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Aicināts piedalīties ikviens interesents! Tiešraidi varēs vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā. Augstskola organizēs nodarbības arī turpmāk, tāpēc ikviens kalendārā var iezīmēt arī 18. februāri, kad notiks nākamais treniņš. Aktivitāšu cikls turpināsies arī martā. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar