Aicina uz tiešsaistes vieslekciju par līdzsvara atrašanu savā dzīvē

27. aprīlī plkst. 18:00 Biznesa augstskolā Turībaaicina uz SlacklineLv organizācijas dibinātāja Uģa Čakara vieslekciju “Vienkārši atklāj līdzsvaru”, kurā lektors pastāstīs kāpēc līdzsvars ir gan mentālās, gan fiziskās veselības pamats mūsu dzīvē. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebooklapā.

2014. gadā Uģis dibināja organizāciju SlacklineLv, kas ir slackline sporta pārstāvju kopiena Latvijā, kas kopā trenējas, organizē treniņus citiem un piedāvā aizraujošus šovus augstumā. Viņu misija ir dot iespējas atklāt līdzsvaru ar slackline palīdzību.

 „Cilvēks ir būtne, kura ir spējīga veidot stāstus, tos paust, veidojot sabiedrības daļu. Mēs sākam savu dzīvi ar stāstu, par to rīkoties, lai iekļautos apkārtējā vidē. Savas dzīves laikā, pieredzot dažādu kultūru uzskatus, mūsos nostiprinās vai mazinās ticība apkārtējiem stāstiem. Par pieredzes gūšanu, vieglumu stāstu uztverē un līdzsvaru starp pārliecībām. Par sava stāsta radīšanu un ticēšanu bezgalīgām iespējām runāsim vieslekcijā,” skaidro Uģis Čakars.

Uģis vienlaicīgi darbojas arī kā Guru “Banana Chill” uzņēmumā, kur tiek ražotas un pārdotas preces ceļojumiem, atpūtai un noderīgs ekipējums slackline sporta veida iesācējiem.

Vieslekcijas laikā lektors pastāstīs par līdzsvara atrašanu savā dzīvē, par dažādām sporta iespējām brīvā dabā un ieteiks kā atrast motivāciju uzsākt un arī nepamest nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm.

Aicināts ikviens interesents! Lekcijas apmeklējums ir bezmaksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar