81 Latvijas Pasta nodaļa sniegs pasta pakalpojumus sestdienās

Kopumā 81 Latvijas Pasta pasta nodaļa visā valstī arī sestdienās nodrošinās pakalpojumu sniegšanu stingrā saskaņā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai. Brīvdienās atvērtās nodaļas sniegs pakalpojumus un tirgos vienīgi ar pasta pakalpojumu nodrošināšanu saistītās preces, kā arī pārtikas produktus,  sabiedriskā transporta biļetes, preses izdevumus un individuālos drošības līdzekļus. No nedēļas nogalē strādājošo nodaļu kopskaita pastāvīgi brīvdienās strādā 34 pasta nodaļas, bet līdz 2021.gada 23.janvārim sestdienās papildus atvērtas vēl 47 nodaļas visā valstī, veicinot pasta sūtījumu maksimālu apriti noslogotajā gadumijas periodā.

Ārkārtējās situācijas aizliegumi darbam brīvdienās atbilstoši saņemtajam Starpinstitūciju darbības koordinācijas grupas skaidrojumam ir attiecināmi uz tirdzniecības vietām, bet Latvijas Pasts uzskatāms par saimniecisko pakalpojumu sniedzēju. Gadumijas svētku noslodzes dēļ pasta uzņēmumos visā pasaulē sūtījumu apjoms decembrī pieaug vairākkārt, bet Covid-19 ietekmes rezultātā sūtījumu plūsma sadalās nevienmērīgi un nodaļas vienlaikus mēdz saņemt ļoti daudz sūtījumu.

Lai visi klienti pagūtu saņemt un nosūtīt sūtījumus, sestdienās, stingri ievērojot valstī noteiktās drošības prasības Covid-19 ierobežošanai, strādās kopumā 81 pasta nodaļa: no tām 34 nodaļas sestdienās jau strādā pastāvīgi un 47 atvērtas papildus darbam sestdienās līdz nākamā gada 23.janvārim.

Latvijas Pasta nodaļās, kas strādā nedēļas nogalēs, varēs saņemt tajās pieejamos pakalpojumus, bet iegādāties varēs tikai ar pasta pakalpojumu nodrošināšanu saistītās preces – pastmarkas, aploksnes, pastkartes, sūtījumu iepakojuma taru, līmlentes –, kā arī pasta nodaļās tirgotos pārtikas produktus, biļetes braukšanai sabiedriskajā transportā, preses izdevumus, dezinfekcijas līdzekļus un sejas un mutes aizsegus.

Latvijas Pasts aicina klientus būt saprotošiem, jo Covid-19 izplatības mazināšanai visā valstī ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz cilvēku skaitu, kas var uzturēties pakalpojumu sniedzēju telpās, tāpēc iespējas sniegt pakalpojumus nodaļās ir samazinājušās un var rasties situācijas, kad sava pakalpojuma saņemšanu nākas uzgaidīt, stāvot ārpus nodaļas un distancējoties citam no cita.

Lai pasta pakalpojumu saņemšana nebūtu jāgaida, Latvijas Pasts aicina izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Attālināti pieteikties pakalpojumiem iespējams 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams te.

Sestdienās strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

Attēli: publicitātes

TOP Komentāri

avatar