Vācu kulta thrash metal grupa “Destruction” satracina Rīgu

Grupa Destruction izveidota 1982. gadā Vācijā, vispirms gan ar nosaukumu Knight of Demon, kas jau samērā drīz tika nomainīts pret Destruction. Pirmsākumos grupas sastāvā spēlēja basģitārists un vokālists Marsels Šimers (Marcel “Schmier” Schirmer), bundzinieks Tommi Sendmens (Tommy Sandmann) un ģitārists Maiks Sifigers (Mike Sifringer).

1984. gadā grupa izdeva demo ierakstu “Bestial Invasion of Hell”, kurā citu starpā tika iekļauta arī kompozīcija “Mad Butcher”. Šī kompozīcija negaidīti guva tik lielu popularitāti, ka pārtapa par Destruction jaunā albuma nosaukumu, kurš dienas gaismu ieraudzīja 1987. gadā. Ar “Mad Butcher” mūziķi jau kļuva zināmi arī ārpus Vācijas robežām un devās Eiropas tūrē ar populārajiem Motorhead.

Destruction diskogrāfijā ir 14 studijas albumi, kas grupai nodrošinājuši ievērojamu vietu pasaules metālmūzikas vēsturē: “Infernal Overkill” (1985), “Eternal Devastation” (1986), “Release from Agony” (1988), “Cracked Brain” (1990), “The Least Successful Human Cannonball” (1998), “All Hell Breaks Loose” (2000), “The Antichrist” (2001), “Metal Discharge” (2003), “Inventor of Evil” (2005), “Thrash Anthems” (2007), “D.E.V.O.L.U.T.I.O.N” (2008), “Day Of Reckoning” (2011), “Spiritual Genocide” (2012) un “Under Attack” (2016).

Grupas pēdējais veikums “Under Attack” ieturēts sava stila rāmjos un dod iespēju gūt baudu no aizrautīga thrash žanra labākajās tradīcijās. 12 kompozīciju lirikas vēsta par tādām tēmām kā politika, kari, sociālā nevienlīdzība un citas mūsdienu sabiedrības problēmas. Mūzika ar savu oldschool 80to gadu skanējumu atsauc atmiņā grupas agrīno daiļradi.

Foto: multinews.lv

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
hell O Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
hell O
Viesis
hell O

Bija elligi karsts koncis!

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši