Trillera cienīgi notikumi Purvciemā

Vakar vakarā Ūnijas ielā kāda kioska pārdevēja, redzot, ka viena no apmeklētājām paņem vairākus pārdošanā esošos kalendārus un nesamaksājot dodas prom, lūdza garāmgājēja palīdzību sievietes aizturēšanā. Vīrietis nekavējoties metās pakaļ zaglei un pēc brīža atveda viņu atpakaļ uz kiosku ar visām zagtajām mantām. Taču tajā brīdī manāmi iereibusī aizturētā sieviete sāka skaļi saukt pēc palīdzības.

Pāris mirkļus vēlāk kioskā iesteidzās divi zagles paziņas, no kuriem viens bija aizturētās dzīvesbiedrs – vienam no viņiem rokās bija stikla pudele, bet otram līdzi suns. Stikla pudeles īpašnieks, pieprasot aizturētās atbrīvošanu, uzbruka ar pudeli iepriekš minētajam garāmgājējam, taču viņam izdevās pudeli izsist no uzbrucēja rokām un tā uz zemes sašķīda lauskās.

Tad cīņā iesaistījās otrs vīrietis, mēģinot uzrīdīt suni, taču bezbailīgais garāmgājējs paķēra no zemes stikla lauskas un ar tām atgaiņāja nikno suni. Tā kā abi vīrieši saprata, ka aizturēto sievieti atbrīvot neizdosies, viņi devās prom.

Pa to laiku jau bija izsaukta arī policija un policisti notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto sievieti, bet ceļā uz iecirkni, policijas auto apturēja kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka Ieriķu ielā vairākām automašīnām sadurtas riepas, vīrietis ziņoja, ka redzējis arī iespējamos riepu dūrējus.

Policijas iecirknī policisti sastapa abus zagles paziņas, kuri bija stiprā alkohola reibumā un mēģināja iecirkņa darbiniekiem iestāstīt, ka viņu paziņai kioskā bez jebkāda iemesla uzbrucis kāds garāmgājējs. Turpmāko minūšu laikā policisti noskaidroja visus apstākļus un izrādījās, ka vīrieši vainojami ne tikai uzbrukumā drošsirdīgajam garāmgājējam, bet arī riepu duršanā, jo viņus atpazina pa ceļam uz iecirkni sastaptais aculiecinieks.

Aizturētā sieviete ir 27 gadus veca un pret viņu uzsākts kriminālprocess par zādzību, taču pret aizturētajiem 28 un 32 gadus vecajiem vīriešiem uzsākti kriminālprocesi par mantas tīšu bojāšanu un par uzbrukumu personai, kas novērš noziegumu.

Policija pateicas varonīgajam iedzīvotājam, kurš palīdzēja aizturēt zagli, kā arī vērīgajam aculieciniekam, kurš ziņoja par riepu duršanām.

           

 

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši