Rīgas centrā notiks Lielā suņu pastaiga

Rīgā patversmes „Dzīvnieku Draugs” rīkotā Lielā suņu pastaiga sāksies plkst.11.00, dalībniekiem pulcējoties Eksporta ielas suņu pastaigu laukumā plkst 10.50. No turienes dalībnieki dosies gājienā cauri Rīgas centram, apmeklējot Rīgas parkus un Vecrīgu.

Lielās pastaigas noslēgumā dalībnieki tiks cienāti ar siltiem dzērieniem un našķiem. Tāpat varēs saņemt kvalificēta kinologa konsultāciju un iegūt informāciju par suņu skolu “Curious Elk”.

Lielās suņu pastaigas mērķis ir pievērst uzmanību tam, cik daudziem cilvēkiem suns ir draugs un ģimenes loceklis, un aicināt atbildīgās institūcijas vairāk rūpēties par suņiem piemērotas infrastruktūras veidošanu pilsētā, iekārtojot pastaigu laukumus, iezīmējot īpašas vietas pilsētas zaļajā zonā un mežos, kur suņus atļauts vest pastaigās bez pavadas, nodrošinot pietiekamā daudzumā atkritumu urnas, kur izmest izkārnījumus.

Lai veicinātu suņiem draudzīgas vides veidošanu, „Dzīvnieku Draugs” ir izveidojis un uztur Suņiem draudzīgo vietu karti (http://ej.uz/discowerwithbella), kurā jau apkopotas kafejnīcas, restorāni, viesnīcas, veikali un citas vietas Rīgā, kurp cilvēki var doties kopā ar suņiem. Uzņēmumiem – projekta dalībniekiem – tiek piešķirta īpaša suņiem draudzīgo vietu uzlīme. „Dzīvnieku Draugs” aicina sabiedriskas vietas, kuras vēlas redzēt ciemos pie sevis labi audzinātus suņus un viņu mīlošos saimniekus, pievienoties kartei!

Vienlaikus pastaigas rīkotāji un dalībnieki vēlas uzsvērt arī suņu īpašnieku atbildību gan par suņu apmācību, gan sakopšanu pēc suņa, gan atbildīgu uzvedību, uzturoties ar suni sabiedriskās vietās.

Padarīsim Rīgu par viesmīlīgu pilsētu suņiem un viņu saimniekiem! 

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši