Olga Rajecka prezentē video „Mēra žurka, mēra kaķis”

Tā autore ir dziedātājas meita Marija Migliniece ar saviem kursabiedriem Elvīru Blumfeldi un Oskaru Upenieku, kuri augstskolā RISEBA apgūst audiovizuālo mediju mākslu. „Mēra žurka, mēra kaķis” ir Imanta Kalniņa dziesma ar Ojāra Vācieša dzeju no Olgas albuma „Buramdziesmas”, kas nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta mikrofons”.

Olga Rajecka: „Jaunieši domā citādāk un pasauli redz citām acī nekā mēs. Viņi šo dziesmu uztvēra pavisam citādāk, nekā es būtu iedomājusies. Tas man ļoti patīk. Un man patika attieksme, ar kādu tas tika darīts. Es viņiem uzticos.”

Marija Migliniece par video ideju: „Mēs Latvijā joprojām esam tādi mierpilsoņi, kas visu pieņem, kā ir. Gadās lietas, kas mūs uz mirkli sapurina, kā Maximas traģēdija, bet tad tas noklust un visi nomierinās. Ir cilvēki, kas cenšas ko mainīt, bet viņiem ir liela pretestība un tas bieži neizdodas. Mēs ļaujamies sekām un rutīnai, tā aizmirstot savas saknes. Pietrūkst vienotības. To mēs arī saklausām šajā dziesmā. Un esam ļoti priecīgi, ka bija iespēja strādāt tieši ar Imanta Kalniņa mūziku – tas ir grūts uzdevums, jo mūzika ir sarežģīta un pašpietiekama, bet arī ļoti interesants.”

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši