Nikolajs Puzikovs “Princesīte”

Viena no tādām ir, savulaik grupai “Putnu Balle” sarakstītā dziesma “Princesīte”. Pateicoties producentam Gintam Stankevičam, kurš šo dziesmu bija saglabājis savos arhīvos, tā var piedzīvot pirmizrādi šodien.

Kopš brīža kad Nikolajs Puzikovs pirmo reizi izdzirdēja šīs dziesmas “demo” ierakstu, jaunais dziedātājs ļoti vēlējās šo dziesmu iedziedāt un darīja visu, lai tas notiktu. Šī ir pirmā Mārtiņa Freimaņa dziesma, kuru Nikolajs ir iekļāvis savā repertuārā un ir bezgala priecīgs par šo iespēju.

Dziesmas koncerta versijas pirmizrāde notiks biedrības “Dižvanagi” un Mārtiņa Freimaņa fonda ikgadējā labdarības koncertā “Tu esi mans draugs”. Koncerts notiks šo sestdien, 18.janvārī pulksten 18, Liepājā Sv. Pāvila baznīcā (Kuršu ielā 19).

Koncertā piedalīsies mūziķi Kārlis Būmeisters, Nikolajs Puzikovs, Normunds Kalniņš, Kaspars Boroduško, Ieva Dreimane, Chilli, Zanda Štrausa, Liepājas teātra aktieri Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Viktors Ellers un Marģers Eglinskis. Koncertu vadīs Liepājas teātra aktieris Mārtiņš Kalita.

Koncertā muzicēs arī saksofonists Artis Gāga un Liepājas jauniešu vokālais ansamblis “Gaismiņa”.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, kuri tiks izlietoti biedrības “Dižvanagi” nometņu rīkošanai bērniem ar īpašām vajadzībām.

Labdarības koncerts “Tu esi mans draugs” kļuvis par biedrības “Dižvanagu” tradīciju nu jau piecu gadu garumā. Sadarbība ar Mārtiņa Freimaņa fondu nav nejauša. Mārtiņš Freimanis iesaistījās “Dižvanagi” darbībā un muzicēja pirmajos biedrības rīkotajos labdarības koncertos.

Foto:lea.lv

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši