Meditācija, lai mainītu ieradumus un dziedētu sāpīgas pieredzes

Intensīvas transformācijas meditācijas (“rebirthing” – angļu val.) ir vienas no visspēcīgākajām kundalinī jogas meditācijām, kas dziedē sāpīgas pagātnes pieredzes, kliedē zemapziņā esošās bailes, sāpes vai atmiņas un palīdz mainīt vecos ieradumus, tādējādi ļaujot it kā piedzimt no jauna.

Nodarbību laikā dalībnieki veiks senas un efektīvas jogas tehnikas un vingrojumus, lai veicinātu apzinātību, ļautu enerģijai brīvi plūst, mainītos. Lai arī seminārs potenciāli ir dziļi transformējošs, tajā var piedalīties arī iesācēji – katrs no tā paņem tik daudz, cik šajā mirklī ir nepieciešams.

Semināru vadīs Sukhdev Kaur, kas ir dzimusi Meksikā, taču pēdējos 9 gadus dzīvo Igaunijā. S. Kaur pasniedz Kundalinī jogu kopš 2003. gada, un ir pirmā, kas uzsāka Jogī Badžana (Yogi Bhajan) Kundalinī jogas mācības izplatīšanu Igaunijā. Šobrīd pasniedzēja īpašu uzmanību velta topošajām un esošajām māmiņām, vadot jogas nodarbības, darbojoties kā dūla un sniedzot sievietēm iedvesmu piepildīt savu dzīvi ar mīlestību, gudrību un apzinātību. Tāpat S. Kaur pasniedz jogu Igaunijā, Spānijā, Somijā un Krievijā. Pirmo reizi pasniedzēja viesojās Latvijā 1. Starptautiskā Kundalinī jogas un mūzikas festivāla laikā, kurš pagājušā vasarā notika Siguldā.

Sukhdev Kaur: “Lai izkļūtu no ierobežojumiem, kurus izveidojis mūsu prāts, ir nepieciešama pietiekoši spēcīga tehnika. No visām tehikām, kuras esmu mēģinājusi, Kundalinī jogas piedāvātās transformācijas meditācijas ir visspēcīgākās. Tās ir kā enerģijas dzērieni, kas sakārto prātu, ļauj mainīt vecos ieradumus, atbrīvoties no pagātnes rēgiem, kas mūs vajā, bērnības traumām, iepriekšējo dzīvju karmām, kuras mēs nēsājam visur sev līdzi.”

Seminārs notiks šo sestdien un svētdien, 25.janvārī un 26.janvārī “Urban Yoga” studijā (t/c Galleria Riga, Dzirnavu iela 67, 5.stāvs). Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Sīkāka informācija: www.urbanyoga.lv

Foto: publicitātes

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
Austris Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Austris
Viesis
Austris

Kas ir “dūla”? 😀 laikam kaut kas dulls

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši